středa 30. září 2009

Vysvětlení pro naše čtenáře a čtenářky

milí, všem se vám omlouvám - je tu špatný přístup k internetu, takže jsem dneska už nevydržela a koupila si kredit u místního poskytovatele a všechny naše příspěvky jsem tam naházela najednou a bez fotek... Je tady půl desáté večer, ale vám se ukazuje jiný čas... k psaní chybí fotky, ale Regina bohužel usnula a já je neumím přidat, takže vám je tam potom dodáme najednou.
Mějte se všichni moc hezky a pište nám! Hlavně prosím česky... P.

7 komentářů:

  1. Ahojky, ahojky, ahojky. Už jsem si myslela, že jsi v té písečné bouři zabloudila i s Reginou - sice ji neznám, ale doufám, že až se vrátíte, tak ji poznám. Vypadá že to je stejná plašenka jako ty, takže dobrý. Díky moc za všechny zprávy a vůbec nevadí, že jsi to tam nasázela najednou, přečetla jsem jedním vrzem a dobrý. Škoda, že jsem nejela s váma, tady začíná psovská zima, sluníčko se ukáže na pár minut a zase zaleze - asi se válí u vás na pláži. S angličtinou u tebe Péťo!-Petro strach nemám, válela jsi už v čechách a ty se neztratíš nikde - co nemáš, to si koupíš, co neznáš, na to se zeptáš. Obě se opatrujte a pište, ať můžu aspoň číst a "slintat" u monitoru. P.S. na fotky se už těším. Pa. Iva

    OdpovědětVymazat
  2. Tý bláho, zadala jsem si vaši adresu na google maps a kdyby to bylo on-line tak ti vidím do ložnice. Ale je to opravdu úžasný. Přeju vám to, ale fakt závidím. Pa. I.

    OdpovědětVymazat
  3. Ahoj Regino a Petro,

    držím palce a když vám bude ovej, tak si vzpomeňte, jak sedíte v zaprděném kanclu v Praze :-). Musí to být nádhera, úplně mě to v té šílené pondělní "pracovní" atmosféře positivně nakoplo. Pochopitelně mě zaujala Petra, že máte šanci v hospodě se prezentovat :-) přes český fotbal. Mám naprosto stejnou zkušenost z Irska, že nám ti naši čutálisti v cizině dost pomáhají. Nejsme prostě pak NO NAME. Tak ať jste tedy v Australii in, i když to jistě víte, ale Sydney FC momentálně trénuje velký sympaťák Vitězslav Lavička (býv. hráč a trenér Sparty, Liberce atd.), tak ho sledujte, jak se mu daří. Níže máte odkaz na více info o něm:
    http://www.zimbio.com/Vitezslav+Lavicka/articles/W7r8KjE3Ruf/Welcome+wikizine+Vitezslav+Lavicka
    Mějte se hezky. Čau Ruda K. (Vyžlovka :-) )

    OdpovědětVymazat
  4. Ahoj holky,tak jsem se konečně dostala k tomu, abych si přečetla všechny vaše příspěvky,musí to být paráda, paráda a paráda. Sice jsme právě popřáli kolegyni k narozeninám, tak mám za sebou moravskou slivovici a toskánský víno, večer mě čeká irské pivo, ale stejně bych si nejraději lehla na pláž k moři a i se šprtala angličtinu.Tak si to užívejte, je to šance, která se bohužel neopakuje, mějte se Dana K./Vyžlovka/

    OdpovědětVymazat
  5. Čus bus antabus Petro, hlídám děti, žena je v práci, tak jsem se konečně dostal k tomu, abych si vše přečetl a něco i napsal. Již krátká historie ti dala jasně za pravdu, žes to s tou cestou udělala rozhodně dobře. Co se teď děje v italské rádobybance předčilo všechny naše očekávání, resp. představivost; bohužel to vypadá, že to dost "odsere" tvůj bejvalej nadřízenej :-( Zato třeba "malý drápy" nahradili "křemílka z dusíku", holt se vyplatí rektální skialpinismus :-( Dějou se tu věci nevídané; doufám, žes to vše rozluštila :-) carpe diem .... Kikdurch

    OdpovědětVymazat
  6. rozluštila - mrzí mě to - je to vostrej rýč... P.

    OdpovědětVymazat