středa 2. září 2009

Pod vrcholem 20.8.2009

Konečně jsem se také dostala k tomu, abych se přihlásila jako autor a načetla a prostudovala, co tu všechno už Péťa vytvořila. :-) Přišla jsem k hotovému a ještě jsem se pobavila :-). Úvodní příspěvek, „přípravy vrcholí“ mě docela vyděsil, je pravda, že máme zaplacené letenky, školné a počáteční ubytování, což šlo tak nějak mimo mě a proběhlo to až na drobný defekt s pokutou :-) bez problémů…. ale jestliže to tak je, tak k mým přípravám a jejich vrcholu patří: nákup předního bílého blikacího světýlka na kolo, nákup zadního blikacího – červeného světýlka na kolo a nákup zámku na kolo. Ještě mám v plánu vyhrabat v garáži blatník na zadní kolo, ale k tomu jsem se zatím nedostala. Jestli tím budou mé přípravy už opravdu na vrcholu, tak v tom případě musím všem doporučit , neváhejte a jeďte, protože to je fakt brnkačka… :-). Představuji si totiž, že se v Austrálii budu všude dopravovat na kole, tak abych měla to nejnutnější s sebou :-).
Jinak co se příspěvků na tento blog týká, doufám, že hlavním pisatelem-tedy autorem příspěvků bude Péťa, protože já nejsem příliš zdatný pisálek :-), a navíc jsem se dobrovolně a sama :-)jmenovala do role fotoreportéra ( to až si přečte Pitris tak padne), ale připomnělo mi to, že musím koupit foťák. Budu se snažit zdokumentovat, všechny důležité události na naší cestě a vložit je sem na blog, abyste z toho také něco měli v obrazech :-). Doufám, že blog se časem – po odjezdu - stane naším pojítkem s Vámi všemi našimi příbuznými, přáteli, kamarády, známými i neznámými a moc se těším na Vaše odezvy a vzkazy…Tak :-) úvod mám za sebou…a těším se Regina

Žádné komentáře:

Okomentovat