čtvrtek 3. září 2009
Amerika
sedím a poslouchám Ameriku od Lucie - písničku, kterou mám opravdu ráda... A vzpomínám... Proč zrovna dnes? Protože zítra se vdává moje kamarádka Katka. A já mám tu čest jít jí za svědka. Teda, svědkyni. Když mi to řekla, tak jsem brečela - no jo, já drsoňka obecná... Tak tedy zítra. Katko, díky moc za všechno. Seznámily jsme se spolu na kurzu angličtiny, a vím, že jsi v roce 2000 chtěla odjet do Austrálie, neodjela a zůstala jsi se mnou v té příšerné práci, kterou jsme spolu dělaly, a že Austrálie je tvůj velký sen. Tak já ho splním v zastoupení - teď, o devět let později, kdy už spolu bohužel nepracujeme, já za 18 dní odjíždím do Austrálie a ty se zítra vdáváš. Přeju ti všechno nej a ať tvůj nejkrásnější den v minulém životě je tvým nejhorším v tom budoucím... A až tvůj vánoční dárek Vincent Jan povyroste, tak za mnou přijeď. Aspoň na chvíli. P.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
No jo, holky, už se vám to krátí:) Tak se vyzdravte, ať máte sílu na cestu a můžete hned zase onemocnět z letadlové klimatizace. Ale slunko vás tam vyléčí raz dva.
OdpovědětVymazatHanka M.
Tak kámoško, ještě se ozvu do odjezdu, ale kdyby to osobně nevyšlo, tak aspoň takto šťastnou cestu, dobrej dopad na australskou půdu a piš co nejvíc co to půjde, ať ti můžu napsat "a co tam máš dál". Iva
OdpovědětVymazat