středa 30. září 2009

Ubytování







Naším dočasným útočištěm v Gold Coast se stal hotel Jamese a Cathy OĆonnorových , Surf Parade 210-218, Broadbeach 4218, budeme tu 14 dní, do té doby si chceme sehnat nějaké nové bydlení-levnější . Jedninou chybou, kterou zatím na našem bytečku vidím, je , že nemáme internet. Jinak vstoupíte z hotelové chodby přímo do velké místnosti, kde je kuchyňská linka se sporákem, lednicí, mrazákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a drobným vybavením, oddělená barovým pultem od obývací části (sedačka, křeslo, televize), za tím jsou šoupací balkonové dveře a celkem prostorný balkon se stolečkem a čtyřmi židlemi. Z obýváku se jde do ložnice a vedle dveří je okenice, kde je otočný stojan na televizi, takže ji můžete sledovat z obou místností. V ložnici vyjma dvou postelí, nočního stolku a menší zabudované skříně se žehlícím prknem a žehličkou, není žádný další nábytek, odtud pokračujete do koupelny se záchodem, velkou rohovou vanou, pračkou se sušičkou, zrcadlem a umyvadlem. Co je na bytečku nejhezčí je výhled, celá východní a jižní strana je prosklená, takže je tu dostatek světla, průzory mezi pěti hotely vidíte na oceán a bohužel východ slunce Vám zaclání jeden z nich, ale i tak Vám to připadá jako malý zázrak. Čekáte až se vyloupne ta žhavá žlutá koule a do toho slyšíte jenom řev různých druhů papoušků, kteří Vás sledují, co že to tu děláte tak brzy ráno :-), no ptáčátka nebojte se , brzy se srovnám s časovým posunem a už mě tu v tuto noční – ranní hodinu neuvidíte :-), ale pro dnešek se s Vámi rozdělím o náš chleba a můžeme společně posnídat….:-). U fotek bytu omluvte sníženou kvalitu, ale dnes to opravdu nejde, přijely jsme včera a ještě jsme nestihly ani všechno vybalit, jsme přiblblé ze dvou nocí strávených v letadle a osmihodinového čekání v Soulu,vysílené z celodenního brouzdání v oranžové bouři a tak jsme z bytečku během jednoho dne udělaly skladiště…ale snad to za těch 14 dní co tu budeme zvládneme uklidit :-) Regina

1 komentář:

  1. Tak děvčata konstatuji, že tady bych se opravdu cítila jako doma. Kuchyň je totiž totožná, jak barvou, ale i kachličkama a uspořádáním i s tou částí naproti lince, jak jsem ji udělala ve svém bytě.I.

    OdpovědětVymazat