úterý 15. září 2009

Sbohem léto, budiž léto!

Musím se s Vámi podělit o skvělý pocit.
Odmalička miluju léto, dlouhé dny, teplé večery a noci, radost z dostatku sluníčka, prostě nádhera. A celoživotně s nástupem září trpím. Nedokážu si už dostatečně vychutnat příjemné dny babího léta, a to jenom protože vím, že pomalu, ale jistě končí moje nejoblíbenější část roku, a že se to krátí a ktátí a nic mě nezachrání....podzim se blíží a pak ta hnusná, tmavá, dlouháááá, zima.
Letos bude všechno vzhůru nohama :-): jaro, léto-nádhera a najednou změna- Můj celoživotní sen se splní :-). Škrtám z kalendáře podzim a zimu! Péťo, díky za ten skvělý nápad :-) nikdy bych na to sama nepřišla :-). A protože dnes konečně dorazil můj pas a v něm AUSTRALSKÉ VÍZUM, světe div se :-). S posledním letním dnem tady, přistaneme do jarního Brisbane :-).

Žádné komentáře:

Okomentovat