úterý 15. září 2009

Žernovské Pálčice 13.9.2009



Součástí předodjezdových akcí se staly i sobotní "sportovní hry" na Žernovce u Ivy a Pídi. Odpoledne jsme strávili tradičně, kláním dvou družstev. Disciplíny:volejbal, při kterém prýštily emoce, frisbee, petangue, šipky, hledání kostiček a vodo-pivopij (který Ládík briskně překřtil na vodopich), skončily nakonec nerozhodně 4:4 na body a zbývala rozhodující soutěž a tou byla místo původně plánovaného orientačního běhu s hledáním indicií zvolena náhradní pantomima, kde nás " Edovce", Láďovo družstvo rozsekalo na padrť :-). Původně domluvená " šustěná" (poražení měli dvě hodiny obsluhovat vítěze) se nekonala, protože chlapi se posilňovali průběžně a tím pádem nebylo pro koho šustit :-). Výborná šunková kýta, chlebíčky, jednohubky, bramborový salát, šopák a pestrý přísun alkoholu totálně nabouraly mou před klokaní dietu, ale nedalo se odolat :-). Napjatá bojovná atmosféra pozvolna vyprchala a bylo se čemu smát a proč bavit :-). Parta mě na cestu vybavila spoustou cenných rad :-) a připravila mi dárek. Byla to nejspíš poslední příležitost, kdy jsem se mohla skoro se všemi najednou sejít ještě před odletem. A protože mám raději příjezdy než loučení...tak Kamarádi :-) příští rok :-) nashledanou... mrkněte sem občas :-).

1 komentář: