vždycky jsem si myslela, že roční období začínají všude stejně, ale ve škole nás naše učitelka Alison vyvedla z omylu - v Aussii prý zima začíná 1. června a léto 1. září. Tak teda nevím, a ani nějak nemám chuť to ověřovat - pokud se vám někomu chce, tak mi to přesně zjistěte a napište do komentáře - předem děkuuji.... každopádně město Brissy se oddělo do zimního hávu - všechny sochy dostaly pletené svetříky a šálky a na King Square jsou ze soch udělaná klubíčka vlny - je to děsně pěkný - musíme vám to vyfotit, ale až se vrátíme - takže tak za měsíc! To je vlastně účel tohohle blogu - zítra totiž odjíždíme směr Bundaberg, cílová stanice rajčatová farma. Máme teď měsíc prázdniny, tak jsme se rozhodly, že zkusíme ochutnat australský život i z jiné stránky - budeme bydlet v backpackeru, jíst nevím kde, chlastat doufám v nějaké hospodě a možná budeme i pracovat :) ale to teda není jisté. Každopádně jsme sbalily jenom to nejnutnější - z čehož vyplývá, že notebooky necháváme doma - z čehož vyplývá, že nevím, jestli budeme psát blog... Takže se připravte na cca jeden měsíc psací přestávky - ale stejně furt dojímáte, že píšem málo...:-)
Držte nám palce a po návratu se ozveme s dalšími, určitě hodně odlišnými zážitky! Tak dobrou noc a brzy zase načtenou (teda za měsíc - ale to je vlastně docela brzy...) Petra