Díky Jimmiemu komentáři jsem změnila název připravovaného příspěvku. Ano BBQ gril jsme zakoupily už před měsícem, Peťa několikrát naznačovala, že bychom ho měly testnout, ale já jsem byla proti tomu, abychom si samy dvě na zahradě dělaly BBQ na ohromném grilu. Nakonec padlo rozhodnutí, dokud tady nebudeme mít dostatek známých, které bychom rády pozvaly, grilovat nebudeme. Myslím, že jsme tu hodně důkladně prozkoumaly trh s realitami a pronájmy, jednotlivé lokality GC, mobilní operátory, sortiment místních supermarketů, domácích potřeb, elektroniky, ale místní lidé jsou tu pro nás stále jedna velká neznámá. V části, kde bydlíme, se to hemží turisty, ale o místní tu nezavadíte. Stále jsme přemýšlely o tom, jak to tedy udělat, až si Peťa zrovna zahrabaná v průzkumu volných pracovních míst všimla, že na jednom Queenslandském serveru je vedle volných pracovních míst, také chat - tedy něco jako místní drbárna. Po krátkém zaváhání jsem vyplnila formulář - klasika: věk, váha, výška, zájmy, záliby, představy o tom s kým si chci povídat a co tu vlastně dělám, připojila jsem fotku a byla jsem vpuštěna do arény :-). Začala jsem číst úvodníky připojené k jednotlivým fotografiím členů - mužů a protože moje úvodní stránka zela prázdnotou, pročetla jsem také pár profilů žen, abych věděla, jak se tu místní dámy prezentují. Kupodivu napíší o sobě jen pár řádek, zatímco muži minimálně jednu stránku samochvály. Sekce zájmy mi vyrazila dech. " A je tu moji milí další tipovací soutěž pro Vás"
TIPOVACÍ SOUTĚŽ:
Otázka zní: Víte co 90% mužů v Queenslandu uvádí na svých profilech jako svého koníčka? Těším se na vaše odpovědi a doufám, že odpoví alespoň naši věrní :-)."
A za podporu, kterou od Vás po celou dobu co jsme tu máme, Vám vylíčím jak dopadla naše první seznamovačka naslepo v Aussii, ale předem hlásím, že moc vtipné to tedy není, alespoň pro nás ne. :-)
Zanedlouho mi začaly chodit zprávy a různí muži chtěli komunikovat, dopisovat si, mailovat, telefonovat-to bylo obzvlášť vtipné, chatovat no a také se sejít. Byla zrovna sobota, což je náš bar day, takže jsem je odmítala s tím, že dnes ne, protože v sobotu chodíme s Peťou do baru. Jeden obzvlášť urputný se však nedal odbýt a chtěl jít na pivo, ať vezmu kamarádku sebou, protože on vezme kamaráda a můžeme se sejít a popovídat si. Vlastně proč ne, je to dobrý nápad, konečně popovídáme s místními, neboť Rob (tak se urput jmenoval) bydlí na Gold Coast řadu let. Docela jsme se těšily i přes to, že komunikace začala váznout po té, co jsme se chtěly domluvit kam vlastně půjdeme. Rob navrhl restauraci, ale nevěděl v jaké ulici je (připomínám, že tu žije 20let), ale nevadí, pošli nám smskou název restaurace my si to vygooglujeme, bohužel google nám nabídl restauraci tohoto názvu pouze v Glasgow a v Praze :-). Začala mi docházet trpělivost, ale to byl teprve začátek. Co je to za b..., když neví, kde bydlí, ale pořád jsme se nevzdávaly, dobře půjdeme tedy do naší oblíbené hospy, poslaly jsme mu název, ulici a číslo domu, mezi tím nám ještě napsal, že kamarád je busy, takže jsem musela Peťu hodně přemlouvat, aby šla, protože sama jsem se bála...nakonec jsme ve smluvenou hodinu, přicházely na domluvené místo a přišla sms, že to nemůže najít....ale nejspíš mu nějaký turista poradil a nakonec to našel...no a byl to tedy zážitek, koupil nám každé jedno malé pivo a šli jsme si všichni sednout na terásku, tahaly jsme z něj každé slovo, skoro vůbec jsme mu nerozuměly a on se vlastně ani nesnažil, aby tomu tak bylo, usmál se jenom jednou a to když nás strašil tím, kolik je tu žraloků a když dopil své pivo, něco zamumlal, myslely jsme, že jde na toaletu, ale pak ho Peťa zahlédla jak zdrhá (což v jeho případě, byl nadlidský výkon :-). Podotýkám, že jsme ho nechtěly zklamat a do baru jsme přišly hezky oblečené, čisté a nalíčené :-). Naštěstí těsně před tím než jsme se rozbrečely, zavolal další, kterému jsem odpoledne napsala, že se nemůžu sejít, protože jdu s kamarádkou na pivo, a ptal se zdali jsme někde poblíž, že jde s kamarádem na večeři na Surfers a jestli by za námi nemohli přijít...přišli během pár minut a jak to bylo dál? Tady už raději prosím netipujte, protože mám obavy, že byste naše hodně sražené sebevědomí, mohli svými názory ještě dorazit :-)
P.S. A teď Vám ještě napíšu jednu zajímavost, představte si , že zítra večer, na místním TV kanálu poběží soutěž "The Amazing Race" a tento díl bude z České Republiky - tak se taky dívejte!!!!!! Peťa právě prohlásila - zítra nejdu na pivo ani s Keanu Reevesem :-)
P.P.S. My name is Rob I am frendly, easy going man...to jsou úvodní slova z jeho profilu :-) pod Nickem -Hovad (volný subjektivní překlad :-), tak holky jestli máte některá zájem, můžeme Vám na příští sobotu domluvit sraz. Obrázek připojen jen do rozebrání zásob.
Tak tohle už je takový lepší počteníčko než předchozí deprimující příspěvky. :-))
OdpovědětVymazatNo co by mohli mít za koníčka australští muži. Že by na koníčka??? CHACHACHA
Nebo běhat po pláži a večer pít pivo v restauraci.
A nebo nekecej, že to je jejich rodina - to by moc nešlo dohromady s tím, že si na chatu domlouvají schůzky.
Hledání práce to asi taky nebude, z příspěvků nemám moc pocit, že by se domácí moc přetrhli, to jsou asi tvrdý dividentalisti (teď jsem se hezky zamotala - dávám taky hádanku - kdo to slovo přeloží do správného tvaru - žijící z dividend -viz výše) - 1 místo za odměnu bude úklid našeho obýváku po malování!!!
Tak čauky Iva
Ahojky Ivo, sedíme na terase a pijeme šampaňské ( poprvé co jsme tu).
OdpovědětVymazatNaše odpovědi: Dividendista a nebo rentiér :-).
Na kolikátou chceš prosím tě domluvit s Robíkem to rande. A ještě vzkazík od Peti, Ivo je tu 30 stupňů. :-)
Můj tip je pivo v nějaké podobě. Třeba jako návštěva oblíbené zahrádky a tak. No a protože to má mít nějakou souvislost s tím, co Regina napsala, tak bych si dovolil zatipovat, že 90% chlapů jako zábavu uvedlo BBQ (samosebou že s pivem)... Bingo?
OdpovědětVymazatJenže už vidím nápovědu od Reginy. Rentiér, jak nízké...
Mr. Quinn - díky za tipy, ale zřejmě jsi přehlédl kvíz č. 2 tentokrát od Ivi (v komentářích) takže rentiér byla odpověď na její otázky, protože jak dobře víš, my hledáme práci a nemůžeme si dovolit tak úžasnou nabídku nechat ujít :-) Regina
OdpovědětVymazatpardon po lahvi šampusu už neumím ani česky samozřejmě od Ivy, moc se omlouvám
OdpovědětVymazattak zájmy jo? no viděla bych to na sex on the beach, popř sex on the beach s úředchozím předvedením kulinářských lahůdek made in czech republic...nebo že by něco dětinského jako třeba závody ve flusání apod?
OdpovědětVymazatRegino, neříkej, že ty se necháš srazit na prdel nějakými místními burany, kteří zabloudí za prvnim rohem:_))a dej si za mne jednu skleničku šáňa, popř. pošlete trochu z těch 30ti stupňů.G
Jo 30? No tak to je hezký, já si sice té 30 momentálně užívám taky, ale to sedím zádama u krbovek. A je to velmi, ale opravdu velmi příjemné. :-)) Iva
OdpovědětVymazatP.S. Hele, nezdá se vám, že v poslední době nějak moc popíjíte? Ne že bych Vám to teda nepřála, po tom co píšete si to zasloužíte HIHI.
Jo, ještě mě napadla jedna odpověď na stávající kvíz - že by to bylo pobíhání s CV v ruce?
OdpovědětVymazatTak jestli Ivě nepřipadá deprimující skutečnost,že v oblasti,kde na nezadanou ženu narazíš asi jako na banány za komančů a přesto místní plážoví šviháci i tak berou do zaječích,no nevím.
OdpovědětVymazatJinak samozřejmě správná odpověď po přečtení příspěvku a zhlédnutí přiložené vytrénované sportovní postavy je: ORIENTAČNÍ BĚH !!!
Předem děkuji za gratulaci a první cenu,což obnáší pozvánku na připravovanou BBQ party
s místními domorodci a klokany,po setmění možná i krokodýly.
P.S: Možná,kdyby jste z toho trojboje-hezké oblečení,čistota a líčení vynechaly to oblečení,třeba by Robikovi spadla brada a už by jste se ho nezbavily :-))).
S pozdravem Skoromladicím Jimmie !!!
Hele Jimmie, jedna momentální, podzimní indispozice, co se sebevědomí žen v nejlepším věku týká, a už jsi nás teda pěkně zaškatulkoval - počkej až se Regina vrátí - asi ti předvedeme, co spolek středněvěkých dam ještě zvládne:-))
OdpovědětVymazatapropos - kdo ti nakukal to, že rostou houby? ;-)
Budu na vás hodná - s tipovací soutěží jste absolutně mimo, tímto se omlouvám Regině, která chtěla dát jako první cenu letenku do A.
OdpovědětVymazatDíky Gábino za povzbuzení, ty jediná jsi pochopila, o čem tento článek je...
Jimmie, když nasadíme náš trojboj a vyjdeme do světa, zdraví nás a pískají na nás i dvacetiletí kluci - a to nás vidí zblízka!!! A ještě jim zrak slouží... ne jako Robovi-blbovi. Jsi adept na schůzku s Robem - tímto měním pravidla - první cena je schůzka s Robem!
Blahopřeji Jimiie.
OdpovědětVymazatIva
Milá Skoromladice Petro,
OdpovědětVymazatjsem rád ,že jsi po pravdě uznala vítěze a semozřejmě tu první cenu beru!!!
Jen si připravím nějakou růůůůůůššovou košilku a vyhledám P.O.Box,kde by se měla nacházet zpáteční letenka pro vítěze.
Pro dokonalost ještě doporučuji věnovat osobně několik hodin lekcí z češtiny Robikovi(Blbikovi),jelikož má angličtina nestojí za zlámaný AUD. :-((( .
Milá Skoromladice Regino,
a Tvému středněvěkému KOMANDOS(či středověkému?),aneb Gábi a Ivo(tak mi nějak přišlo,že patříte k sobě,pokud je to mýlka,moc se omlouvám),NE!! Robikovi,ale mě spadla brada,jelikož výzva na rande a sex ve čtyřech,tak to jsem nezažil i v těch nejerotičtějších snech.(Opravdu se těším,co mi předvedete:-))).
A proto prosím Regino,kdyže se to vracíš??????
S pozdravem Vám i komentářkám Váš Jimmie
... a omluvte mou dnešní troufalost,ale už od rána jsem se těšil na dvě věci:
Jak oslavím kamarádova dvojčata(je dědek).
Jak si přečtu Váš blog a zda se najde výzva pro komentář.
P.S. Doufám,že o víkendu nezapomenete jako správné patriotky fandit ve finále v DC a už máte naladěný příslušný sportovní kanál.
OdpovědětVymazatTeda pardon,pokud přímo neletíte jako správné patriotky do Barcelony,čímž máte můj velký obdiv a omluvu !!!
Milý Jimmie, vzhledem k mým studijním pokrokům a tempu jakým mi angličtina leze do hlavy, odhaduji, že se vracím někdy mezi 70-80rokem mého života, tak se těš, to si to pěkně užijeme :-).
OdpovědětVymazatA ke komandos :-) jak jsi drze Gábinu s Ivou nazval. Máš pravdu jenom částečně, Gábina je moje dlouholetááááá kamarádka, ze střední školy, ale Ivu jsem ještě nikdy v životě neviděla, ale doufám, že se stihneme představit ještě před tou slibovanou akcí s tebou :-). Regina
Milý Jimmie, omlouvá tě, že mě neznáš... já jsem totiž fanatický fanoušek!!! Od té doby, co jsme sem přijely řeším, kde a jak se budu dívat na DC!!! Australáci sice DC dávají, ale na nějakém kabelu, který tedy rozhodně nemáme, takže zvítězí ntb a přenos ČT 2 - po dlouhé době český komentář.. A btw, vsadila jsem se o šest beden piva s jedním Australákem, že vyhrajeme.
OdpovědětVymazatA jenom ještě k tvému vítězství - nezapomeň, že je zapotřebí správně odpovědět na tipovací otázku - a správnou odpověď jsem tady zatím nezaznamenala. Co se týká lekcí češtiny Robovi@blbovi, to asi nehrozí, protože při jeho IQ zvládne akorát tak otevírat hubu jako žralok, ale vyslovit jiné slovo než v OZI slangu - to rozhodně nedá....
Hele dámy, a co takhle malilinká nápověda. Vyčerpávám svoje možnosti, ale mozek mi asi zamrz.
OdpovědětVymazatJÓ - a co sex po telefonu???????????? -to tipuju, NENABÍZÍM.
I.
Nazdáááááááááááárek Skoromladice!!
OdpovědětVymazatNevím,zda Vám připadám jako Vševěd,ale z komentáře o návratu mezi 70-80 lety jsem opravdu nepochopil,kdyže to bude a jak dlouho se mám na tuto velkou událost těšit.
Zda už příští rok,nebo později :-))) .
JO a Petro,před tebou klobouk ,co se tvého fandovství týká, tak musím přiznat,že mi už během dvou dnů spadla dolů brada podruhé.
Ale už před tebou nesmekám ohledně tvé sázky,to už to klidně zítra můžeš koupit a s přítelem to můžete vykalit během přenosů,jelikož bych to já osobně viděl na prohru 4:1 a bod udělá Berdych.
Nevím,jaké kurzy u vás doma v A. jsou na Česko,ale věř,že tady by jsi i sehnala 5.00 ,tudíž přicházíš o místní možnost si vydělat tvrdou českou kačku !!!!
.....že by Alpské lyžování ?????
Milý Jimmie, vzhledem k tomu, že Petru znám a Reginu si dovoluji odhadnout, tak mám obavy, aby ses toho stihl dožít. Moc se předčasně neraduj. Zdraví Iva
OdpovědětVymazatA to se nám ta diskuze rozjela, což? I.
OdpovědětVymazatnazdar bando :-) nestačim se divit - takovejch pismenek tady:-) no Jimmie - ten slovní holport s Ivou je prostě jen ženské naladění na stejnou frekvenci - jinak jsem ještě neměla tu čest se s Ivou potkat. Ale doufam, že to někdy napravíme a "středověce" to rozjedeme. Co se týká těch aussijských hobbíků - já už fakt nevím - lov medvědů to asi nebude. lov studentek vzhledem k tomu, jak komunikativní Robík je, to asi už vůbec nebude. Hm - možná soutěž v pojídání hambáčů nebo tak něco přes žaludek. Fakt netušim a víc toho po dnešku asi opravdu nevymyslim. nalévám rulandu a odcházím středem....Regino, v pondělí otvíráme to nové studio - tak drž palce a poflusej mi to pro štěstí aspoň na dálku (pošlu pak nějaké fotky)...holky tak se tam mějte, studujte, popíjejte a lovte...klokany :-)
OdpovědětVymazatNo tak když to vezmu podle toho co mám doma, tak budu asi vedle jak ta jedle.
OdpovědětVymazatMůj chlap je pedant na pořádek - naštěstí si radši uklidí sám (v to zahrnuji v nouzi nejvyšší i luxování, vytírání a mytí oken), než by prudil.
Má rád dobré jídlo a sám ho i pro nás uvaří - taky dělá dobře, protože jinak by se moc nenajedl - P.S. štrůdl, vánočního kapra se salátem a svíčkovou jsem nikdy ani nezkoušela :-))
Je to kutil, takže většinu prací udělá aniž by musel volat SOS pomoc a snad ho to i baví - občas je teda při tom sprostý jak dlaždič, protože všechno musí být ťip-ťop, ale to se dá přežít.
Má rád sex - no je to štír, s tím nic nenadělám.
Jediné co neumí je roztřídit prádlo do pračky, vyprat i pověsit už zvládne.
Svoje kapesníky si jednou za půl roku vyžehlí - nic jiného doma na žehlení nemáme a my s Kamčou používáme papírové.
Nehádá se, nepere se - já mám prostě doma poklad. Jo je teda fakt že jeho výplatu jsem v životě neviděla.
Ale co teda nesnáší, to je nakupování v hadříkách a botičkách, to s ním absolvovat je fakt opruz. Ale když vlezeme do hobbymarketu, tak tam je to naopak, to neví kdy vylézt ven.
Tak jsem se právě asi diskvalifikovala, protože pochybuju, že druhej takovej snad existuje. A pokud ano, tak se mu hluboce omlouvám. I.
Milý Jimmie!
OdpovědětVymazatNa kurzy seru, VYHRAJEME 3:2!!!!
Osobně mám ráda Tomáše Berdycha, sleduju jeho kariéru a fandím mu, ale zápas rozhodně rozhodne Radek Štěpánek. Kluci budou jako vždy výborní ve čtyřhře.
Pro ostatní - vaše tipy jsou absolutně mimo mísu, takže dávám další nápovědu - je to něco, co český muž nemá rád.
Mějte se... P.
Petro neříkej,že rád nakupuje hadříky a těší se na výprodeje - tomu nevěřim. Nebo že by rád uklízel? Chodil napedikůru, manikůru, masáže, kosmetiku, k holiči.....bla bla bla...hehe - mne nic uz nenapadá - nebo že by měli aussíci rádi své tchýně ? :-))))))))))))
OdpovědětVymazatještě zpráva o počasí - dnes už bylo lehce pod nulou - ble:-(...bud te rády, že jste tam, kde jste..G
Ono to tak možná opravdu bude, docela si dovedu představit, co napíše chlap na seznamku,
OdpovědětVymazata co všechno z toho nakonec bude pravda! I.
ahoj Gabi a Ivo, holky, jste zatraceně blízko! Dám vám další nápovědu - obě dvě jste to ve svých komentářích zmínily!!!! Jenom zkuste udělat malou změnu objektu a bude to tam!!! My s Reginou máme nové hobby - ochutnáváme místní šampus - koupily jsme další láhev jiné značky a zase pro změnu sedíme na terase a popíjíme šampus °). Co se týká počasí - máme tu trapných 28 stupňů a úplně nejvíc vítr - jakože fakt mega moc - skoro jsem dneska nemohla jet na kole, musela jsem dělat přestávky... Ale hurá, zítra nejdeme do školy a začínají nám prázdniny!!! Jdeme až po novém roce! Tak holky, máte ještě jeden pokus a už to určitě trefíte, budu vám to počítat oběma!!! Ale sakra, Robík@blbík je jenom jeden a už si ho rezervoval Jimmie... no tak snad má nějaké stejně dobré ozi kamarády..
OdpovědětVymazatMůj vyčerpaný mozek už asi nic nevymyslí. Vypadá to na to nakupování, nebo uklízení ale nebudou to hadříky a botičky. No v té souvislosti mě napadá jedině jeho milované autíčko (možná letadýlko, nejsme v čechách)nebo úklid zahrady, bazénu.
OdpovědětVymazatNebo "žrádlo" na to by asi chlapy užilo i tam hlavou dolů.
vzdavam se robika ve prospech ivy - jsem mentalne vycerpana:-)...tak uz nas nenapinejte...:-)))
OdpovědětVymazatRobika už obdržel Jimmie. Ne že by mě to mrzelo :-) I.
OdpovědětVymazat