Móóóóc hezký. Jenom nechápu, že tam na pláži nikdo není. To být v čechách, tak je tam od rána do večera plno. Jéžiš, jak já to miluju, moříčko, píseček, lehátko. Iva
Ivo, díky za věrnost. Zaplatil mi, sice se neozval ani ve čtvrtek, ani v pátek, ale v sobotu mi přivezl peníze až domů, a slíbil, že tak za 1 až 2 týdny zase bude nějaká práce, tak že mi prý zavolá. První týden už uplynul...
Móóóóc hezký. Jenom nechápu, že tam na pláži nikdo není. To být v čechách, tak je tam od rána do večera plno. Jéžiš, jak já to miluju, moříčko, píseček, lehátko. Iva
OdpovědětVymazatZačínám mít obavy,cože to ten Pitrísek našel za tou pračkou,když přestal poté komunikovat :).
OdpovědětVymazatP.S. Doufám,že jsem ho neurazil těmi léty,to byl jen tip.
Ivo, to bude tím, že tady na pláži nejsou žádná lehátka.... :-)
OdpovědětVymazatJimmie, Pitris je v pohodě, jenom má prý předvánoční frmol :-)
Regina
Neměla bych problém si ho tam klidně dovléct :). K tomu nějakého boy s drinkem. Iva
OdpovědětVymazatPetro, ještě jsi nám nenapsala, jestli ti už otrokář vyplatil mzdu, nebo jestli upřesnil, který pátek měl na mysli.
OdpovědětVymazatjj, já vím - jsem prostě tajuplná - ale nikdo netipuje na výsledek a tak mě to prostě nebaví, hned prozrazovat.. P.
OdpovědětVymazatDobře, tak tipuju, že ti nic nedal, že ti řekl, že to bylo v rámci zapracování a bohužel jsi se nezapracovala :( I.
OdpovědětVymazatIvo, díky za věrnost. Zaplatil mi, sice se neozval ani ve čtvrtek, ani v pátek, ale v sobotu mi přivezl peníze až domů, a slíbil, že tak za 1 až 2 týdny zase bude nějaká práce, tak že mi prý zavolá. První týden už uplynul...
OdpovědětVymazatTák proto ty máš kolo i se zámkem. :)) I.
OdpovědětVymazat