pátek 6. listopadu 2009

Správné odpovědi a vyhlášení vítězů - KVÍZ

Nastala slavnostní chvíle vyhlášení vítězů našeho malého soutěžního kvízu! Nejprve vám sdělím správné odpovědi :
Kvíz část 1. - správná odpověď je LOVELY - ve většině případů jste se trefili, gratuluji - česká povaha se prostě nezapře!
Kvíz část 2. - správná odpověď a vyluštění je na tomto obrázku :






A zde jsou slibované ceny a vítězové :

1. místo
- bezplatný pobyt v našem luxusním apartmánu v obýváku - Iva, Ruda */
2. místo - večeře dle vlastního výběru v luxusním bistru Little Asia Restaurant (Pineas, Elanora, Queensland) - Gábina */
3. místo (za účast) - pracovní příležitost na Gold Coast, Queensland - úklid luxusního apartmánu na pozici volunteer - Andul, Pedros, Kickdurch */

*/upozorňuji, že letenky, chlast a cigára nehradíme

Děkujeme za vaši interakci a pro obrovský zájem vám brzy připravíme další kvíz! Načtenou a s některými i na viděnou se brzy těší Petra a Regina

14 komentářů:

  1. Vypadáto že jsem se netrefil ani v jedné soutěži ale zajímalo by mě kolik budu muset mámě zaplatit aby mi uklidila doma...

    OdpovědětVymazat
  2. Pedrosi, minimální sazba tvé mamky za úklid je dvacet australských dolarů, tak už šetři :-))

    OdpovědětVymazat
  3. koukám že na opačném kontinentu se z mámy stáva uplně opačná žena ... pere vaří uklízí to není možné .. prosím o dokumentaci jinak tomu nemohu uvěřit !!!

    OdpovědětVymazat
  4. milé dámy, to si snad ani nezasloužím. Asia bistro beru, ale jen za předpokladu, že mi tam Regino připravíš vlastnoručně středně propečenýho "doga" :-)

    OdpovědětVymazat
  5. Děkuji, děkuji, děkuji. Prosím si jako první cenu v příští soutěži tu letenku. Ten chlast a cigára si zaplatím. Iva

    OdpovědětVymazat
  6. To víš Pitrísku, tady je to všechno vzhůru nohama, ale neboj se, doma to budu zase já :-)) pusu, máma :-)

    OdpovědětVymazat
  7. Tož děcka,náhodou jsem se dostal na váš blog,mám dotaz,kolik že je vám let????
    Jinak samozřejmě držím palce v dalších pracovních pokusech!!!Váš Jimmie

    OdpovědětVymazat
  8. Ahoj Jimmie, děkujeme za vzkaz, no žádné mladice už nejsme,ale to je tady hlavou dolů celkem fuck :-)). Regina

    OdpovědětVymazat
  9. Uf to se mi tedy ulevilo ... Ani nechtěj vědět co jsem našel za pračkou ...

    OdpovědětVymazat
  10. Pedros, tak nám to řekni. Iva

    OdpovědětVymazat
  11. No nazdar skoromladice,tak jsem přišel na Váš blog ve velkém očekávání,co si nového počtu a ejhle, ono nic.Tak to nezanedbávejte a něco připište, prosím!!!!
    P.S.Moc zas tak staré nebudete,tedy pokud Pitrísek není adoptovaný,tak ho tak tipuji na 8 let !!!
    Váš čtenář Jimmie

    OdpovědětVymazat
  12. Pitris, váhám mezi tím jestli půjdeš pod most a nebo jestli tě mám odadoptovat :-) máma

    OdpovědětVymazat
  13. Jimmie - Pitris je adoptovaný navíc nedobrovolně, ale prosím tě neříkej mu to, zatím nic netuší. No a k těm příspěvkům, ono se tu každý den nic tak zábavného neděje, abychom o tom mohly napsat, ale v přípravné fázi máme několik nových věcí,ale ono to musí tak nějak dozrát...tak doufám, že o tebe nepřijdeme :-)

    OdpovědětVymazat