středa 11. listopadu 2009

Procházka po pláži

Dnešní dopolední vycházka po pláži...


A odpoledne zpátky :-)






9 komentářů:

  1. Móóóóc hezký. Jenom nechápu, že tam na pláži nikdo není. To být v čechách, tak je tam od rána do večera plno. Jéžiš, jak já to miluju, moříčko, píseček, lehátko. Iva

    OdpovědětVymazat
  2. Začínám mít obavy,cože to ten Pitrísek našel za tou pračkou,když přestal poté komunikovat :).

    P.S. Doufám,že jsem ho neurazil těmi léty,to byl jen tip.

    OdpovědětVymazat
  3. Ivo, to bude tím, že tady na pláži nejsou žádná lehátka.... :-)

    Jimmie, Pitris je v pohodě, jenom má prý předvánoční frmol :-)

    Regina

    OdpovědětVymazat
  4. Neměla bych problém si ho tam klidně dovléct :). K tomu nějakého boy s drinkem. Iva

    OdpovědětVymazat
  5. Petro, ještě jsi nám nenapsala, jestli ti už otrokář vyplatil mzdu, nebo jestli upřesnil, který pátek měl na mysli.

    OdpovědětVymazat
  6. jj, já vím - jsem prostě tajuplná - ale nikdo netipuje na výsledek a tak mě to prostě nebaví, hned prozrazovat.. P.

    OdpovědětVymazat
  7. Dobře, tak tipuju, že ti nic nedal, že ti řekl, že to bylo v rámci zapracování a bohužel jsi se nezapracovala :( I.

    OdpovědětVymazat
  8. Ivo, díky za věrnost. Zaplatil mi, sice se neozval ani ve čtvrtek, ani v pátek, ale v sobotu mi přivezl peníze až domů, a slíbil, že tak za 1 až 2 týdny zase bude nějaká práce, tak že mi prý zavolá. První týden už uplynul...

    OdpovědětVymazat
  9. Ták proto ty máš kolo i se zámkem. :)) I.

    OdpovědětVymazat