úterý 10. listopadu 2009

RSA a RSG část druhá


Dnes nám dorazily výsledky našeho snažení, viz obrazová příloha. Vyfotila jsem jenom ty moje, Peťa si je právě odnesla zarámovat :-).


2 komentáře:

  1. Ne, nedala jsem je zarámovat, hodila jsem je do šuplíku a těším se, až k nim přibudou certifikáty další! P.

    OdpovědětVymazat
  2. Aby sis na ně nemusela až pojedeš domů pořídit náklaďák. :)) I.

    OdpovědětVymazat