Nedávno se Petry ptala kamarádka, co se tu nosí a jaká je tu móda. Hodně jsem přemýšlela jak to vyjádřit, ale nelze popsat nepopsatelné. Řekla bych, že ženy jsou tu co se týká oblékání hodně odvážné až bez zábran :-). Během dne je to vcelku norma přizpůsobená místnímu počasí, takže ty které mají volno jsou v šortkách, tílku, případně sukni, třitčtvtečních nebo normálních džínách, takové běžné trošku odlehčené, pohodlné oblečení. Po soumraku však dochází k neuvěřitelné proměně. Někde na blogu, ještě než jsme sem jely, jsem četla, že děvčata si večer do baru berou na sebe to nejlepší, co mají, no přála bych Vám to holky vidět. Jako Australanka totiž večer do baru nasadíte ty nejvyšší podpadky co se vyrábí, umíte-li na nich chodit budete výjimka a k tomu si vezmete tu nejmenší a nejratší sukni, případně šaty, které doma najdete. Pokud by žádné nekončily někde mezi pupíkem a klínem, tak doporučuji alespoň výstřih až k pasu. K tomu musíte mít výrazné, hodně velké tetování, klidně několik, s účesem se netrapte, učesaných je tu málo. Ale abych nebyla až přespříliš kritická, tak tu potkáte i opravdu nádherné dívky, ale všechny do jedné vypadají, jako by je exportovali z E55. Popisované oblečení na sobě mají všechny ženy, včetně těch méně hezkých a méně mladých - tedy zatím vyjma mě a Petry - večer nás poznáte snadno, jsme jediné dvě nepotetované v džínách, tričku a podpadcích pod dvacet cm. Shrnula bych to tak, že v Austrálii jsou ženy, které netrpí žádnými předsudky ani nemají žádné komplexy. A jestli se trápíte něčím tak zbytečným jako je postava, případně věk, vykašlete se na to vezměte sebou "nejleší "oblečení co máte a přijeďte ho provětrat :-)).
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
V KOLIK LETI NEJBLIŽŠÍ LETADLO? :-)))
OdpovědětVymazatAsi v dubnu, už jsem se dívala. Iva
OdpovědětVymazatAbyste z toho nakonec neměli ubytovnu :))) I.
OdpovědětVymazatHolky pojďte do toho, je to fakt nářez - a oblíbená zábava místních žen je ukazovat si v hospodě kalhotky - mají sukně opravdu proklatě vysoko! My se tomu vždycky děsně smějeme, ale občas už tu hospodu vynecháme, protože se to nedá :-(
OdpovědětVymazat