tak jsem se rovněž zařadila mezi pracující obyvatele Aussie, a opravdu to byl vydařený počin! Odpověděla jsem na inzerát, absolvovala zběsilý telefonát v australském slangu, absolvovala interwiev a dostala práci. V úterý jsem nastoupila na první místo v oboru cleaning... jj, je to tak.. uklízela jsem apartmány v nádherném objektu - asi padesát pater, mega výhled na celý Gold Coast - pláže, oceán, prostě krása... to se hned jinak pracuje... tak to byla ta lepší část. První den jsme uklízeli dva apartmány - já, taková mrňavá Indka a můj zaměstnavatel = otrokář. Bylo to zběsilý... nedalo se to stihnout. Údajně je časový limit na apartmán dvě hodiny pro jednoho, tak jsme jeden uklízeli dvě hodiny ve třech.. Chacha. Druhý den, ve středu jsme vyfasovali tři apartmány - to teda byl hukot, ale za čtyři hodiny jsme to stihli.. Ale jaké nastalo překvapení, když mi otrokář sdělil, že údajně nevykonáváme úklid correctly, a že už žádná práce není.. a peníze jsem z něj nevyrazila, prý mi je zaplatí v pátek - no, nespecifikoval který pátek, ale ještě mu dám do zítřka šanci, pak uvidíme, co s ním udělám..
Takže otázka pro vás - kolik procent mi dáváte šanci, že za svou první práci dostanu zaplaceno?
Tipujte a těším se na vaše názory na Petru - uklízečku... :-)
Brzy načtenou!
Takže otázka pro vás - kolik procent mi dáváte šanci, že za svou první práci dostanu zaplaceno?
Tipujte a těším se na vaše názory na Petru - uklízečku... :-)
Brzy načtenou!
Chudinko naše vykořisťovaná, že se nestyděj ty kapitalisti, dej mi jeho telefon a udělám na něj bububu.
OdpovědětVymazatNo jinak vidím, jak už se říkalo za našich pradědů, že se chodilo do světa na zkušenou, tak se ani za těch 100 let nic nezměnilo. Pro vás dvě to bude zkušenost k nezaplacení, protože tady byste si praxi v tomto oboru asi nedělaly. Já myslím, že se nedáš a budeš ho otravovat tak dlouho, až ti zaplatí - jen to bude pár pátků trvat. Hele zkus na něj a co tam máš dál a nedej se. I.