Musím Vám vylíčit zážitky z dnešního dne, bylo to opravdu maso :-). Ráno když jsme se potkaly s Petrou mezi dveřmi, jsme si v rychlosti sdělily co máme v plánu a Peťa mi dala za úkol ať vymyslím jak budeme večer slavit 20té výročí. Protože měl být pěkný pařák, tak jsem chtěla včas dojet na kole do Southportu do bazénu a cestou zpátky se stavit v knihovně pro nějaká DVDčka a knížku. Peťa měla naplánovanou vyjížďku k pláži a wolking. Vyrazila jsem a asi po dvou, třech kilometrech mi šlapání hodně, hodně ztěžklo a když jsem sesedla, zjistila jsem, že z mojí přední pneumatiky trčí kus střepu a je úplně prázdná. S sebou jsem měla asi dvacet dolarů a v košíku (Jimmie) těžkou tašku. Doprčic, to je v pytli, co budu dělat, myslela jsem si, no nedá se nic dělat nějak to dotlačím do Southportu (cca 5km) tam je servis, ale nevím jestli mám dostatek peněz. Tak jsem zavolala Peťe, ta zrušila svoji naplánovanou procházku po pláži, vzala kreditní karty a řekla ať tlačím, že mě najde. Tak jsem tlačila, bohužel po asi 200m mi pneumatika z kola uplně slezla a zůstala bezmocně viset vedle ráfku. Už se nedalo ani tlačit, opřela jsem to o klandr - jediný který tam široko daleko byl, z jedné strany moře z druhé parkoviště a jala jsem se prohlížet zdali by ta potvora gumová nešla z toho kola nějak vyvlíknout. Pravda je, že na kole doma sice občas jezdím, ale pneumatku jsem ještě nikdy nevyměňovala, takže mě překvapilo, že k tomu abych tu gumu sundala, budu muset to přední kolo nějak odšroubovat, bez nářadí, se mi to zdálo celkem nemožné. Mezi tím mě Peťa ze zázemí informovala, že už už vyráží, jen co se jí podaří odstranit krém z očí, který si tam v tom spěchu nechtěně vetřela. Tak to je super, Peťa oslepne a já tady chcípnu na té výhni u píchnutého kola. No musela jsem vypadat dost nešťasntně, protože se ke mně přihrnul nějaký chlapík a ptal se co mám za problém. Ručně jsem mu vysvětlila, že bych potřebovala klíč na kolo. Zeptal se mě kde bydlím, odpověděla jsem, že na Surfers a on, že mě odveze. Popadl moje kolo a nesl ho po parkovišti, klusala jsem za ním a blekotala, že bych radši do Southportu do servisu. Hodil kolo na korbu malého náklaďáčku a už jsme jeli. V servisu mi vyměnili plášť během několika minut a za pár dolarů, ještě mi zbylo na vstup do bazénu, kam za mnou Peťa za chvíli bez nehody dorazila. Nevím, jestli jí na rychlosti přidala plná dávka 16tky UV faktoru v obou očích a nebo se snažila ujet oddílu místních skautíků, kteří když ji zahlédli nadšeně skandovali "pink bike, pink bike", ale byla fakt rychlá.
No ale představte si, že ten můj zachránce, který se naštěstí jel ráno vykoupat do oceánu a pak mě sebral u cesty, mi, když jsem mu řekla, že jsem z České republiky povídá, no tak to vy máte dneska výročí....Dvacet let... vidíte jak jsme tu populární :-))
Za 1:
OdpovědětVymazatJen velký hříšník smáčí své tělo v bazénu,když za barákem má tak nádherné pláže.
za 2:
Jen velký hříšník po takové eskapádě smáčí své tělo v bazénu,místo toho,co po koupi nezbytného nářadí by se vrátil domů a kolo si několikráte vlastoručně propíchl,aby se ho s radostí naučil opravit a nebyl příště zaskočen.
za 3:
Takový národní happy na závěr jsem nečekal a Havel by brečel asi dojetím.
Já osobně bych byl dojat na nespočet drinků,tak věřím,že tento nezapomenutelný zážitek jste náležitě oslavili. :-)))
Proto se s vámi loučím a jdu si dát do lednice panáka,jsem také dojat.
Jimmie, opravdu jsem se pobavila! Jdu si dát na terasu cigáro - stále totiž čekám, co Regina na dnešek připravila - od rána má nesplněný úkol a místo plnění si čte nějakou australskou knihu! A nechlastá!!!
OdpovědětVymazatHříšnice P.
náhodou čtu si návod jak opravit píchlou duši v ausralském slangu :-), ale co se s tím budu namáhat, když tu jezdí náklaďáčky :-)že jo, jdeme na to , Peťo vyndej skleničky, musíme to naše výročí náležitě oslavit, tak na zdravííííí všem a ještě jednou dvacet :-) (to byl samozřejmě vtip), asi mám úžeh :-)
OdpovědětVymazattak já to jdu teda namíchat - jenom ještě pro vaše pobavení, popíjíme tady většinou vodku značky Smirnoff ;-))
OdpovědětVymazatDěvčata, článek, jako vždy super, Jimmiho komentář taky, ale vy snad máte fakt úpal nebo co. Dopisovat si spolu vy dvě přes blog, to jsem fakt ještě neviděla. Nebo to už je zoufalství nebo co? Prosím si komentář. Iva
OdpovědětVymazat.. já měla nárok, celý den na žhavém slunci, ale přesně to jsem si říkala, když jsem to psala, už nám hrabe, sedíme v jedné místnosti a posíláme si vzkazy přes blog, no to víš Ivo 8 týdnů je 8 týdnů, prostě ponorka :-)
OdpovědětVymazatJimmie, ano jen velký hříšník a stařec s bolavými zády, který ráno slézá z postele bokem, smáčí své tělo v bazénu, neboť to je jediná možnost, jak sešlému tělu ulevit :-))R
OdpovědětVymazatIvo to my si jenom tak děláme srandu, chceme překonat rekord v počtu komentářů k našim článkům - a protože jich máme málo, tak si je prostě píšeme samy °-))
OdpovědětVymazatJOJO, já to chápu, naše Kamča mi taky doma píše přes ICQ aby nemusela dolů po schodech to je jen o patro výš. :) I.
OdpovědětVymazatKrásný
OdpovědětVymazatjsem spokojena, velmi spokojena. po přečtení všech příspěvků se cítím nebývale normální. ano, taky si dopisju s dětma na vzdálenost dlouhých 5 - 6 metrů přes icq, taky dám přednost teplému egyptskému bazénu před mořem, které tam na konci dubna přece jen není moc teplé - a zádíčka mám jen jedna a už dost opotřebovaná - no a vlastně i kolýnka a krční páteřičku a a a a tak si jdu dát radši tequilku, abych všechny ty bolestičky necítila :-)..tak zdar stařenky G
OdpovědětVymazat...no a taky ted koukám, že už začínám bejt pěkně blboučká i bez tequilky, když píšu kolÝnka s tvrdym Y.panebože.ja chci dovolenou
OdpovědětVymazatNo teda nazdar NE!skoromladice,
OdpovědětVymazattak jak to tak pročítám,váhám,zda jsem se nedostal omylem na nějaký BLOG DOMOVA DŮCHODCŮ,jelikož toto snad nemůžou psát lidi středního věku,ale spíš lidé hodně daleko za horizontem.
Jen mi prozraďte,z kterého že časopisu používáte tu fotodokumentaci.
Není potom divu,že Vaše korespondence probíhá i na několik metrů,neboť imobilita je nepříjemná věc :-)) .
Mou nastávající týdenní absenci si neberte jako opovržením Zralých důchodkyň,ba naopak jste získali mé sympatie,ale odjíždím se naivně zdokonalit v rybaření a houbaření.
Váš čtenář Jimmie
P.S.Děkuji Ivě za pochvalu komentáře :-)
Nemáš zač, Jimmie, máš to za búra.
OdpovědětVymazatP.S. Musím si vydělat na tu letenku, co Petra mi nezaplatí :))
ahoj všem, díky za komentáře, dobře se u nich bavím.. novinky připravujeme, ale máme toho teď strašně moc! Ivo, nedojímej.. letenky nejsou až tak drahý..
OdpovědětVymazatK fotodokumentaci jsme měly foťák, ale při posledním našem úžasném výletě na kole nastala nějaká chyba karty, takže fotky z něj nemáme, a asi tam budeme muset jet znovu - ale teď je tu opravdu pekelné vedro pořád a navíc se zítra vracíme po 4 týdnech do školy, takže výlety budou jenom o víkendech...
Jimmie, nejsme zase tak staré, místní borci nám hádají daleko míň než nám je, ale to víš náct už to dávno není - užij si rybaření :-)
....teda nechápu,proč když slušně někomu poděkuji,chce pak po mě ještě 5 Kč na letenku.
OdpovědětVymazatNevím,kolik MÍSTNÍ BORCI v domově důchodců vlastní dioptrií a jak daleko s nima vidí,ale budiž Petro,budu ti věřit. :---)).