tak jsem zase dlouho nepsala - proč, to se již brzy dozvíte, ale vzhledem k tomu, že jsem slíbila kvíz, tak dnes uveřejním jeho první část - odpovědi prosím pište do komentářů, ať můžu sledovat čas a vyhodnotit potom vítěze! Je zapotřebí správně odpovědět na obě části kvízu, a výhra bude opravdu sladká, nechte se zatím překvapit ... °-)
Takže první část kvízu je otázka :
Které slovo nebo slovní spojení slyšíme nejčastěji v Austrálii?
Where are you from?
G´d day
How are you?
Lovely
Beautiful
See you
Hi
Nápověda :
slyšíme to tak často, až už to nenávidíme °-(
Těším se na vaše odpovědi a brzy bude následovat druhá část kvízu - to nebude otázka, ale fotka... nechte se překvapit a brzy načtenou, Petra
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
mne by asi lezlo na nervy stokrat denne LOVELY :-)...nadruhou stranu budte rady za tyhle sladkosti. tady nic podobnyho nevidite ano neslysite :-( prsi a je kosa
OdpovědětVymazattak cau G
pro mě blbou prosím překlad :)))))) jinak nesoutěžim :(((( andul
OdpovědětVymazatcitát pro vás:Flirtující starší muži na pláži nejsou nebezpeční, neboť nevydrží dlouho se zataženým břichem. H. Kabelová
ahoj Andul, nemluv tak o me nejlepsi kamosce :-))
OdpovědětVymazata diky za citat, ale tady jsou na plazi sami mladi a krasni... °-))
Ahojky, no jak tě znám tak lovely ti asi už leze krkem. Co zlato? Jinak zdravím, Iva
OdpovědětVymazatmňam :)))))))) a.
OdpovědětVymazatHi all
OdpovědětVymazat