úterý 20. října 2009

Jsou sny pravdivé?

Ahoj všem, musim se Vam všem omluvit, že jsem se tak dlouho neozvala a nenapsala žádný příspěvek, ale za prvé to byl neustálý shon, nejdříve škola, potom sehnat bydlení, prozkoumat místní bary a navíc jsem měla problémy s připojením na internet, ale dnes už mi to Peťa rozchodila a hurááá, můžu taky přijít se svou troškou do mlýna a vzhledem k tomu, že už mám 7 sim karet a aktivace mě stála přes T-mobile (český) něco kolem 10 000 Kč, tak už bych to snad měla mít do konce pobytu v suchu. V nejbližších dnech tedy doplním fotky z našeho nového bytu, potom fotky z našich cest do školy a možná dojde i na to , že vyfotím nějaké spolužáky, ale to samozřejmě poruším pravidla a možná mě Brownsovi pověsí na nástěnku :-).
Teď protože opět spěchám, od jedenácti je Brazilská party, takže v rychlosti - můj dnešní sen. V návaznosti na komentář od Gábiny - díky za něj :-), díky za všechny komentáře, protože to nás vždycky opravdu moc potěší, když si od Vás přečteme pár řádek (jak si mě představuje vybíhat z baru abych si dala šluka a sprintem zase zpátky abych doplnila alkohol), tak se Vám musím svěřit, že buď už jsem se definitivně zbláznila a nebo si začínám zvykat, protože dnes v noci se mi zdálo, že v našem bytě bylo asi osm úplně cizích lidí, seděli různě po obývacím pokoji a kouřili, a představte si, že já jsem mezi nimi zběsile pobýhala a snažila jsem se jim vysvětlit, že tady se nekouří, že je to zakázané a v tom snu mi to opravdu, ale opravdu vadilo, hrůzou a celá zhnusená jak se chovají jsem se z toho až probudila......

1 komentář:

  1. Regino, super, skoro ležím na stole a směju se, že jsem se málem počůrala. Doufám, že to budou i nadále jen sny a nepřejdou ve skutečnost. Pozdrav tobě i Petře. Iva

    OdpovědětVymazat