Kvíz - část druhá
Na obrázku je? Napište co je předmět na obrázku. A teď slibovaná cena ....tramtadadááááá....Vítěz kvízu mohou kdykoli během našeho pobytu na vlastní náklady přiletět a bude po celou dobu zdarma ubytován v našem obývacím pokoji:-)))
Vítěze obou částí kvízu vyhlásí Petra příští týden v pátek :-)) ale pozor, nezapomeňte na časový posun. :-)))
Odpověď na otázku č.2:
OdpovědětVymazata)Vychechtaná Regina po úklidové směně před návštěvou koupelny.
b)Petra stojící na hlavě po návštěvě baru v kapuci.
c)Ubývající srpek (stáří 22,1 až 29,5 dní). Zhruba 25 dní po novu zůstane z půlměsíce jen úzký srpek zdobící před svítáním východní obzor (angl. Waning crescent). Den po dni bude vycházet stále později a brzy zmizí v záři vycházejícího Slunce. Nastane nov a cyklus pravidelných proměn měsíčních fází je opět na začátku.
Zdravím,jak je po páteční večeru???? I.
Ahoj holky, na kvíz moc nejsem, ale do Australie by jsme jeli hned :-), minimálně já s Danou, ale zájem by mohl být v rodině větší, tak 2 - 7 :-). První otázka - "Lovely"? a druhá otázka - "Měsíc"? Držte se, v Praze je strašně hnusně. Co se týče kouření, tak na Vyžli na hřiští to je jako v Australii, nekouří se, ale v sobobotu se tam kouřilo, aspoň myslím:-). Ruda
OdpovědětVymazatHausparty a svítící tyčinky a nebo čičinky :-)
OdpovědětVymazatKickdurch
asi banán
OdpovědětVymazat