pondělí 5. dubna 2010

Spring Brook

Vzhledem k tomu, že máme v současné době prázdniny - sice musíme hledat bydlení a zařizovat školu a víza a pojištění a kdesi cosi - jsme se rozhodly, že se vydáme aspoň na jeden výlet do okolí Gold Coast. Půjčily jsme s Reg auto a naložily naše spolužáky Sandru a Jardu a všichi společně se vydali do Spring Brook. Výlet byl opravdu zážitek - Jarouš měl za úkol vyhledat trasu a taky řídit, ale nějak se nezadařilo, takže sice je SB asi tak šedesát nebo sedmdesát kiláků od GC, nicméně jsme tam jeli aspoň čtyři hodiny - teda, minimálně :-)) protože jsme prostě trochu bloudili a neměli jsme jako správní cestovatelé mapu.. Ale nakonec jsme byli úspěšní, viděli jsme Nature Bridge a taky stopadesátimetrový vodopád - to byl zážitek - cesta byla udělaná za vodopádem, takže jsme všichni svorně absolvovali sprchu, ale stálo to za to! Celý výlet jsme zakončili BBQ u nás na zahradě - pro velký úspěch jsme koupili chobotničky, a protože Jarouš je profi kuchař, tak všechno ugriloval a připravil a bylo to super! Přikládám nějaké fotky, abyste se pokochali australskou přírodou! Mějte se a brzy zase načtenou, P. 








1 komentář: