Poslední noc a zítra mizíme do našeho nového působiště - Brisbane.
Půl roku tady, v ráji surfařů, v turistickém centru celé Austrálie a zbytku světa, protože tak to vidí místní :-), ale musím říct, že když tu člověk bydlí, tak mu to ani nepřijde jak je to tu nádherný. Až dnes, když jsme si s Peťou symbolicky na rozloučenou, daly naši obvyklou trasu na kolech, podél oceánu do Southportu, a viděla jsem to všechno už očima Brisbaňáka, tak mi bylo krušno. Vím, že jsem ještě můžu kdykoli zajet na víkend, nebo na den, ale už budu jen návštěva, turista...škrtám adresu 5/9 Holborow Close, Surfers Paradise...sbohem Gold Coaste a kdybychom se víckrát nesetkali, bylo to překrásné a bylo toho dost...
Půl roku tady, v ráji surfařů, v turistickém centru celé Austrálie a zbytku světa, protože tak to vidí místní :-), ale musím říct, že když tu člověk bydlí, tak mu to ani nepřijde jak je to tu nádherný. Až dnes, když jsme si s Peťou symbolicky na rozloučenou, daly naši obvyklou trasu na kolech, podél oceánu do Southportu, a viděla jsem to všechno už očima Brisbaňáka, tak mi bylo krušno. Vím, že jsem ještě můžu kdykoli zajet na víkend, nebo na den, ale už budu jen návštěva, turista...škrtám adresu 5/9 Holborow Close, Surfers Paradise...sbohem Gold Coaste a kdybychom se víckrát nesetkali, bylo to překrásné a bylo toho dost...
A ještě nějaké ilustrační fotografie?
OdpovědětVymazatČauky všem. Po delší odmlce - Vaší i všech ostatních zdravím. Trošku jste na nás v poslední době prděly (Petra s Reginou), tak doufám, že se po přestěhování a usazení v novém působišti zase všechno vrátí do starých kolejí a občas se tu pobavím, potrápím mozkové závity a dozvím se něco nového, např. kde je ta moje nová postel apod. A přidávám se k Pedrosovi - co nějaké nové fotečky????
OdpovědětVymazatxe xe to je zase dojímání... tak koukej trápit mozkový závity nad tajemstvím Leichhardt street - až tam bude osum komentářů, napíšu druhý díl
OdpovědětVymazat