Ahoj holky, přeji dodatečně Happy New Year 2011. A teď k věci, patříte do Berdych Army? Být v Melbourne, tak na čtvrtfinále bych asi šel :-). S Djokovicem může Tomáš překvapit :-), jako ve Wimbledonu. Možná to navíc bude na hlavním kurtu Roda Lavera. Držím palce. Ruda (Vyžlovka :-) )
hehe, nee, berdič army jsou ozíci... ale byly jsme na tomášovi s verdascem, a taky na kvitové s penneta.. rozhodně silný zážitek... ale teď už fakt smůla...
Ahoj holky, přeji dodatečně Happy New Year 2011. A teď k věci, patříte do Berdych Army? Být v Melbourne, tak na čtvrtfinále bych asi šel :-). S Djokovicem může Tomáš překvapit :-), jako ve Wimbledonu. Možná to navíc bude na hlavním kurtu Roda Lavera. Držím palce. Ruda (Vyžlovka :-) )
OdpovědětVymazathehe, nee, berdič army jsou ozíci... ale byly jsme na tomášovi s verdascem, a taky na kvitové s penneta.. rozhodně silný zážitek... ale teď už fakt smůla...
OdpovědětVymazat