pátek 24. prosince 2010

Merry Xmas !!!

přejeme všem Petra a Regina

2 komentáře:

  1. Ahoj holky, přeji dodatečně Happy New Year 2011. A teď k věci, patříte do Berdych Army? Být v Melbourne, tak na čtvrtfinále bych asi šel :-). S Djokovicem může Tomáš překvapit :-), jako ve Wimbledonu. Možná to navíc bude na hlavním kurtu Roda Lavera. Držím palce. Ruda (Vyžlovka :-) )

    OdpovědětVymazat
  2. hehe, nee, berdič army jsou ozíci... ale byly jsme na tomášovi s verdascem, a taky na kvitové s penneta.. rozhodně silný zážitek... ale teď už fakt smůla...

    OdpovědětVymazat