středa 22. prosince 2010

Homesick - sistersick - friendsick - familysick

tak to všechno právě teď mám :( uvědomila jsem si to pořádně včera, když zazvonila na náš zvonek Australian Post a doručila mi balíček od Hani... díky moc.. bylo to krásný rozbalování... miluju dárky a ty tvoje byly fakt fér! 
Prostě to na mě jde čím dál tím víc... asi je to i tím, že moji klienti jsou na mě strašně hodní a taky mi dávají dárky - mají je pro mě připravený a krásně zabalený, ne, že by něco koupili v obchodě rovnou zabalenýho, ale balej mi to jako dárky pro členy rodiny - můžu to posoudit, protože pod spoustou vánočních stromků už mají nachystané dárečky - vůbec nechápu, jak to ty děti můžou vydržet??? Když si vzpomenu na sebe, jak jsem byla malá a ve chvíli, kdy mi Hanka řekla že Ježíšek není, to byly ty vánoce, na které nám umřel náš pradědeček, tak od té doby jsem každý rok lovila ve skříních v ložnici našich rodičů a hledala dárky.. Taky jsem pořád ujídala vánoční cukroví a bonbóny z kolekcí - to bylo obvzvlášť obtížené, protože kolekce byly zabalené a takové ty krémové figurky - úplně nejlepší - byly přelepené papírovou páskou - vždycky jsem jí trošku natrhla, než se mi podařilo ten bonbón vytáhnout... haha...
Už aby to bylo za náma! Čeká mě ještě pět úklidů do vánoc.... pět úklidů do bramborovýho salátu a ryby... dárky už jsem všechny rozbalila :-)))
Letos jsem ani neposlala vánoční pohledy, ale slibuju, že pošlu PF... jsem prostě mimo, hlavou dolů...
Kdybychom se do vánoc neviděli - neslyšeli - nepsali si, tak si to UŽIJTE, to, že jste spolu.
Příští rok načtenou.
Petra

3 komentáře:

  1. ʞoɹ ʎʌou ʎuʇsɐʇs ɐ ǝɔouɐʌ ǝlǝsǝʌ

    OdpovědětVymazat
  2. ach jo Arkine, jak jsi to udělal ;)

    OdpovědětVymazat
  3. Ahoj Péťo a Reg, oběma posílám přáníčko, abyste vánoce a hlavně Nový rok ve zdraví přežily a těším se, že se někdy uvidíme. Pa, Iva

    OdpovědětVymazat