Nedá mi to, a opět vás musím informovat o sportu - no jo, znáte mě! Bohužel jsem tady nenašla způsob jak sledovat MS v basketbalu žen, ale dneska ráno jsem opravdu plakala štěstím - jsem tak ráda, že holky porazily Australanky, ani nevíte jak!!! Včera, nebo spíš dneska ráno jsem si v Melbournském Kasínu /mimochodem, je opravdu obrovské, ale o tom jindy/ vyslechla ódy na ozi ženský basket a na Lauren Jackson, ale naše holky to dokázaly!!! Ještě si pamatuju ten klepec, co dostaly na olympiádě, ale myslím, že jim to pěkně vrátily! Mám fakt ohromnou radost, a těším se na dnešní ráno.. sice nic neuvidím, a online reportáže jsou fakt bída, protože neuvádějí pořádně skóre, takže posledních pět minut dnešního ranního zápasu jsem si ho dopočítávala a modlila se, aby to vydrželo...
takže holky, jenom tak dál a vy doma pěkně fanděte i za mě!
Petra
Žádné komentáře:
Okomentovat