jojo, je to tak. Sotva jsme přiletěly a už zase poletíme - za týden touhle dobou už budeme v letadle, směr Melbourne! Je to zvláštní pocit, letíme vlastně skoro na týden stejně, jako před rokem - ale teď už aspoň víme, co nás tam v Ozi zemi čeká.... Ráda jsem vás tady všechny viděla, ty, které jsem vidět nestihla - pardón moc se omlouvám, ale snad za rok to bude lepší... stejskalo se mi fakt strašně moc, a jak jsem původně domů vůbec nechtěla jet, tak teď jsem ráda, protože aspoň jsem se zase nabila na rok další! Měla jsem pro vás připraveno několik mega vtipných blogů, ale všechny jsem je vymazala, protože po druhém přečtení mi už tak děsně vtipné nepřipadaly... Sedím doma a koukám na fotbal - to je teda super zážitek, po roce zase vidět český tým s českým komentářem, ale řečeno ústy Jaromíra Bosáka, zatím se našim klukům nepodařilo vyprodukovat nic moc nebezpečného, tak doufám, že to nějak doklepou k vítěznému konci. Doufám, že moje sledování tv nemá na ně neblahý vliv, stejně jako moje nesledování US Open na Tomáše Berdycha, to mě teda fakt mrzelo, ale slibuju, že si na něj příští rok zajdu v Melbourne.
Takže přátelé, zbývá poslední týden. Co jsem nestihla, jsem nestihla a už nic víc nestihnu, protože můj diář je do úterý úplně plný, a právě nám žluťáci dali gól, takže to je teda pěkný! Litva! No to je síla, nevím, jestli raději nepřepnu na nějaký jiný, komerční program. Ach jo|!
Tak se mějte a brzy načtenou, už z Melbourne...
Petra
Žádné komentáře:
Okomentovat