pátek 6. srpna 2010

Jsme doma!!!

a budeme tu do 15.9.! Takže teď nějakou dobu blog nebude, píše se jenom na australském území!
Doufám, že se s váma všema uvidím!
Petra

2 komentáře:

  1. Krásný mámě jsem zdělil že bych rád doma klokana tak mi džerkyho (Jerky) přivezla, ale jen jako sušené maso.. Chudák malý Jerky

    OdpovědětVymazat
  2. ale pedrosi nedojímej, určo ti chutnal, taky jsem jich pár přivezla a všichni byli spokojení

    OdpovědětVymazat