sobota 29. května 2010

Sobota ala Itálie

se tedy nekoná, protože v Brissy absolutně šíleně prší... :( Takže Dani ty si užij svoji oslavu, já jdu místo ochutnávání italské kuchyně do kina. A večer budu sledovat volby, doufám, že jste všichni šli, když já tady nemůžu volit - vlastně poprvé od 18 let nevolím. Jsem jenom zvědavá, jak to dopadne, akorát jsem si pustila novou píseň - pochod oranžád - Tak nám to zraje - jestli neznáte, tak opravdu doporučuju, je to nářez!

http://www.youtube.com/watch?v=wTGTGB0jsBk

Jestli se tohle teda bude hrát, až se vrátím, tak tady snad raději zůstanu! 

Tak zase brzy načtenou! P.

3 komentáře:

  1. Peťko, zdá se, že Roko rezignoval... Budeš moct klidně zpátky. Quinn

    OdpovědětVymazat
  2. JJ, jsem ráda - ale už se objevily nějaké spekulace, že to není pravda, že nic takového neřekl? jsem teda zvědavá, jak se z toho vylže, když na každém serveru je jeho video, jak odstupuje??

    OdpovědětVymazat
  3. On je sice Roko dost splachovací, ale řekl, že rezignuje do 7 dnů, aby mohl předat čistý stůl :).

    OdpovědětVymazat