se tedy nekoná, protože v Brissy absolutně šíleně prší... :( Takže Dani ty si užij svoji oslavu, já jdu místo ochutnávání italské kuchyně do kina. A večer budu sledovat volby, doufám, že jste všichni šli, když já tady nemůžu volit - vlastně poprvé od 18 let nevolím. Jsem jenom zvědavá, jak to dopadne, akorát jsem si pustila novou píseň - pochod oranžád - Tak nám to zraje - jestli neznáte, tak opravdu doporučuju, je to nářez!
Jestli se tohle teda bude hrát, až se vrátím, tak tady snad raději zůstanu!
Tak zase brzy načtenou! P.
Peťko, zdá se, že Roko rezignoval... Budeš moct klidně zpátky. Quinn
OdpovědětVymazatJJ, jsem ráda - ale už se objevily nějaké spekulace, že to není pravda, že nic takového neřekl? jsem teda zvědavá, jak se z toho vylže, když na každém serveru je jeho video, jak odstupuje??
OdpovědětVymazatOn je sice Roko dost splachovací, ale řekl, že rezignuje do 7 dnů, aby mohl předat čistý stůl :).
OdpovědětVymazat