čtvrtek 27. května 2010

Jardáááááá

Ještě jsem málem zapomněla - hokej jsme samozřejmě sledovaly! Ale abych to nezakřikla, tak jsem nic nepsala. Byly to teda šílený nervy! V sobotu v noci jsem vypila lahev místního vína, když jsem pořád čekala na vyrovnávací gól, a když přišel sedum vteřin před koncem, tak jsme tady tak řvaly, že jsme musely probudit celej barák - bylo totiž něco kolem půl druhé ráno... ale to teda byla radost! A v pondělí jsem nelenila a přivstala si - tady u nás bylo půl páté ráno, takže jsem spala tak tři hodiny - ale měla jsem fakt šílenou radost! Myslím, že je fajn, že hvězdy nehrály a že tihle kluci měli šanci ukázat, že to jde i bez nich!!! P.

3 komentáře:

  1. Jojo ty hokejisti jsou borci... :D
    měli jste je vidět na staroměstkém náměstí

    OdpovědětVymazat
  2. myslíš Žahourek?????????????????????

    Prouky :-))

    OdpovědětVymazat
  3. no tak to rozhodně nee, přece Jágr, ty truhlíku...

    OdpovědětVymazat