Jsem tak šťastná!!!! Musím vám to napsat - dneska ráno jsme s Reginou nešly do školy a pustily si channel 9 - který je tady free, jakože veřejno-právní nebo jak se to jmenuje a přenáší olympiádu a těšily se, jak Martinu uvidíme v akci. To jsme se teda zase přepočítaly!!! Nakonec jsme skončily u mého notebooku, na centrum jsme sledovaly online reportáž a to byly nervy.. ale dala to - tak já jsem si poplakala a šly jsme do školy. Je to pěkně nanic, protože přenosy jsou zrovna v době, kdy jsme ve škole a navíc stejně dávají jenom disciplíny, kde mají Ozíci zastoupení - a těch teda zrovna moc není. Vůbec nevím, jak to udělám s hokejem??? Kdybyste měl někdo nějaký tip, tak napište.... A koukejte pořádně fandit, když nejsem doma, musíte to zvládnout za mě!
Petra
...bojím se,aby to nebyla plichta,i když avizovaná Šatanova absence mi momentálně dává docela velkou naději pro nás.
OdpovědětVymazatA Vokáč v brance asi dá týmu velkou jistotu :-)
Ale Rusáci nás určitě smetou,na ně bohužel zřejmě nemáme !!!
A tip : Doporučuji návrat do rodné hroudy či
vinohrad,(viz komentář níže),
tam by se možnost zhlédnutí jistě
našla.
S pozdravem Jimmie
Jimmie, nebuď takovej pesim... já myslím, že historie se opakuje a že to prostě dáme - bratry Slováky rozhodně a Rusáky taky umíme, už jsme to přece dokázali tolikrát...
OdpovědětVymazatJinak díky za radu, doma mám dvě televize nebo jsem teda měla??? zatím nejsou hlášené žádné kalamity s elektronikou, pouze jsou problémy s dveřmi, stropy, vodou a zámky... :-)
ale přece jenom to do zítřka nestihnu, takže budu zase opět sledovat internet... Ale když se dostaneme do finále, tak to snad tady Ozíci dají... nebo teda už fakt nevím???
Mame taky bronz - Lukas Bauer - i kdyz to zni nemcoursky , ale je to Cech jako poleno. Rusakum to dneska moc neslo, i kdyz vyhrali s 8 brankami - snad to nebude tak hruzne! Co kdyby si prijela koukat k nam? Ja potrebuju narodni oporu - deti uz se tesi i s Nemcema....
OdpovědětVymazatJJ, já vím - sleduju každý den internet, jinak nemám šanci nic vidět... Jo, přijela bych hned, znáš mě! Ale nehnu se odsud, dokud nebudu mluvit plynně anglicky, a to teda hned tak nebude... Koukej na dětech zapracovat, to by teda nešlo! Kubík přece vždycky fandil s českou šálou kolem krku, co se to stalo?
OdpovědětVymazat