neděle 21. února 2010

DĚKUJEME!!!

Přátelé, děkujeme neznámému týpkovi z facebooku, který naší spolužačce Tereze poradil, kde můžeme sledovat českou televizi na internetu!!! Právě jsme to vyzkoušely, příjem je skvělý, zase jsme po dlouhé době slyšely češtinu z televize a už se nemůžeme dočkat rána, že uvidíme, jak naši kluci totálně sejmou Rusáky...
Koukejte pořádně fandit, my tady budeme, už máme připravenou vlajku!! Takže zítra ráno ve třičtvrtě na šest - všichni uvidíme stejnou televizi, hurrááááá.... Jardáááááááááááááááááá.....
P.

3 komentáře:

  1. ...no,nedá se nic dělat,hlavu vzhůru milé Skoromladice,ještě není bitva u konce.

    Pevně ale věřím,že jste si to konečně vychutnaly(po těch technických útrapách) , pořádně jste si zafandily a měly ostrý obraz a dobrý zvuk,jak říkal kdysi Skalka.

    S pozdravem J.B.

    OdpovědětVymazat