neděle 21. února 2010

Ach jo - ale NEVADÍ...

Tak jsme to sice viděly, ale bohužel... Kluci, nevadí - lepší je prohrát teď, než později... Určitě na to máte, my tady držíme palce!!!

2 komentáře:

  1. Jak to, že tu dnes není žádné ejchuchů? I.

    OdpovědětVymazat
  2. no nebylo nad cim jasat... A ted uz vubec ne, chlapci jedou domu.. Jeste ze mame tu Sablici.. to ale dneska byly nervy, net moc nefungoval, tak jsme to mely jako radiove zpravodajstvi.. P.

    OdpovědětVymazat