cesta do Austrálie a zpět
Jak to, že tu dnes není žádné ejchuchů? I.
no nebylo nad cim jasat... A ted uz vubec ne, chlapci jedou domu.. Jeste ze mame tu Sablici.. to ale dneska byly nervy, net moc nefungoval, tak jsme to mely jako radiove zpravodajstvi.. P.
Jak to, že tu dnes není žádné ejchuchů? I.
OdpovědětVymazatno nebylo nad cim jasat... A ted uz vubec ne, chlapci jedou domu.. Jeste ze mame tu Sablici.. to ale dneska byly nervy, net moc nefungoval, tak jsme to mely jako radiove zpravodajstvi.. P.
OdpovědětVymazat