pondělí 1. února 2010

Kvíz č. 3

Ahojky všem, moc zdravím a omlouvám se, ale opravdu nějak nestíhám, ale tohle Vám musíme ukázat, abyste taky viděli, co my tu vidíme :-) když vykoukneme ven :-)









K obrázkům níže, prosím od Vás vysvětlení :-), díky a po zkouškách se těším až Vám taky něco napíšu. pa Regina



















16 komentářů:

  1. Tož děvčice,,,,
    být to u nás na dědině,tak řeknu,že je to od éééér,ale takhle je jasné,že už nemáte ani na ceruzku a papír a čáráte si křídou na okno,že máte koupit těsto,po našom tiesto !!!!

    A to druhé by laik hádal slnko pod mrakom,ale to jsou budoucí EMBRYA od Robika,neboli ZYGOTA.

    Jen nepoznám,čí je které.Ale Robik je u mě BOREC !!! Gratuluji !!!

    S pozdravem Váš čtenář Jimmie !!!

    P.S.Kdože to nestíhá ????,jsem prgoš :-))) .

    OdpovědětVymazat
  2. http://cs.wikipedia.org/wiki/Chemtrail

    OdpovědětVymazat
  3. ... kdepak Pedros,samá voda,éra už jsem hned na začátku zavrhnul !!!!
    jo,,,, kdyby to " e " bylo přehláskované,tak bych ještě tipnul,že budoucím otcem je ten slavný holandský DJ,který ráno při odchodu počmáral ještě v kocovině okno svým autogramem,ale takhle to spadá jedině na Robika.

    P:S: Kde je babinec ??????????????????
    KU,KU,KUKUKU

    OdpovědětVymazat
  4. Kdepak, to jsou marťani, co přiletěli za JYRKOU (kdo neví kdo to je, pošlu majlem). U Vás si to jen otestovali, pak letěli sem k nám - to víš volby se blíží. A to druhý - to je jasný jak facka, to jsou bludný kruhy - ty jsou nejčastěji vidět v období zkoušek u studentů. :-) Čauky, I.
    P.S. Jimmie - právě jsem se vrátila ke svému compu a říkala jsem si, že už to takto nejde, že se nad sebou musím zamyslet a alespoň jednou ti nechat prvenství.

    OdpovědětVymazat
  5. někdo z vás je u jedné fotečky zatraceně blízko :-)

    OdpovědětVymazat
  6. Ahojky vypadá to jako umyvadlo které je dobře vyleštěné,a u poslední fotky si někdo zapálil cigáro. Nebo je to opravdu popelník.pa Kamila

    OdpovědětVymazat
  7. ...no,to je zas doba,kdyže se to dozvíme ty výsledky ???

    To snad ukecám Kukačku,ať mi pošle ty černobílé čtyřlístky a já se vrátím do svého dětství.
    Hmmmmm,to by byla paráda.

    Ještě doporučím Pedrosovi,vzhledem k tomu,že je pořád asi dost času a posílá ty odborné odkazy,najít si něco o letecké akrobacii a kouřové stopě,tzv. FREESTYL.(vstřikování paliva do výfukových plynů).

    S pozdravem Jimmie

    OdpovědětVymazat
  8. Ahoj tady kukačka. Ty čtyřlístky, tak z toho nic nebude. Bohužel netuším kde jim je konec. A dost mě to mrzí - no kdo mohl tušit, že za pár listů papíru bych dneska mohla vytřískat majlant :-). Tak pošlu odkaz na něco jiného - až budeš mít Jimmie své dny (jako byly ty s tangy, třeba si vybereš). http://www.imp-shop.cz/
    No Petro, Regino, kde je vyhlášen vítěz - už mám šáňo vychlazené. Jyrka mě přece nemůže zklamat. Lítá si pořád někde a sluníčko mu pere do očí :))))

    OdpovědětVymazat
  9. ...jako že se mám vdávat ?????
    Dík za tip,ale radši najdi ty čtyřlístky :- )))

    Hlavně nevím,na koho se pořád čeká,že ještě není to vyhodnocení . Aby se to vychlazené šáňo ještě nezkazilo !!!

    Stejně už se nikdo nepřipojí k diskusi,když je jasný vítěz,tedy jako JÁ.

    S pozdravem Jimmie

    P.S. Jestli je to popelník,tak si koupím ty saténové podvazky ze shopu,abych vyléčil ten šok !!!!!

    OdpovědětVymazat
  10. Jéééééééééééééééžiši,
    zase nic !!!!!!!!!!!

    Co tam na té stojce děláte ????

    To je spíš kvíz,kdo nejdéle vydrží čekat na vyhlášení :-((((

    A to prej,pište,těšíme se na odpovědi !!!
    A je to,pište,chceme Vás pěkně .....t !!!!

    OdpovědětVymazat
  11. Přísahám,že zítra na Blog ani nekouknu,ať nemám pokaženej celej den.

    Hlavně ,ať mi nikdo neříká,že neměl čas 3 minutky vyhlásit vítěze,bla,bla,bla.

    OdpovědětVymazat
  12. Jimiie, ty by sis tentokrát to vítězství zasloužil už jenom za tu svou účast v diskuzi. Kukačka I.

    OdpovědětVymazat
  13. TRAMTARARA, TRAMTARARA, TRAMTARARÁÁÁÁÁÁÁÁ
    a vítězem se stává náš oblíbený pravidelný čtenář Jimmie Black Smith, nejen za kreativitu, ale i za četnost a neuvěřitelnou přesnost svých odpovědí získává od nás ....pochvalu.
    Správné odpovědi tedy jsou: Obrázek č. 1 - Pozvánka na šou slavného DJ Tiento - výborně Jimmie
    Obrázek č. 2 - no to právě nevíme a doufaly jsme, že nám to naši nejinteligentnější čtenáři osvětlí, nedávno Peťa seděla na zahrádce a dávala si odpolední kávičku a cigo a volá na mě honem pojď se na něco podívat, kolem slunce byl ohromný tmavý kruh - vím, že na té fotce to není až tak zřetelně vidět, ale ve skutečnosti to vypadalo dost hrozivě, ale co to bylo to nevíme. Tak pa naši věrní, děkujeme za odpovědi, a až zase příště s něčím budeme potřebovat pomoct, tak se na Vás s důvěrou obrátíme. Regina

    OdpovědětVymazat
  14. Tak jsem to šáňo zase vyndala a odnesla do sklepa. :( I.

    OdpovědětVymazat
  15. osobně si myslím, že to byla ozónová díra - vypadalo to fakt hrozivě... a děsně mě pak pálila kůže a oči - asi jak tou dírou pekelně smažilo slunce...
    zato teď se nám tady chystá pro změnu povodeň, leje tak, že se nedá vystrčit nos z baráku, takže zase nebudou žádné zážitky, zase nebude žádné psaní na blog..
    Ivo, proč si se nerozdělila o šampáňo s Jimmiem? Ty jsi teda!!!!
    Tak se mějte... P.

    OdpovědětVymazat
  16. Jestli myslíte to kulaté jedná se o Aberaci optické soustavy! Přímo vada optických soustav Paprsková Aberace ...

    OdpovědětVymazat