Tak naštěstí zítra můžu do školy! Dneska jsem udělala takovej rozruch kolem hokeje, že spolužačka Suzanne si myslela, že snad odlétám do Vancouveru... škoda, že jsem to neudělala - oběhly jsme totiž s Reg všechny místní hospody a představte si, NIKDE NEDÁVALI HOKEJ... prej jakože je to moc drahý! Zato sailing a kricket vysílali všude! Zase jsme tedy skončily před notebooky a sledovaly online přenos - děkujeme moc do Čech těm, kteří ho píší... Hlavně, že jsme je dali. Hurááá!!!!!!! Tak jenom tak dál, kluci!!!!
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
...musím konstatovat,že jsem viděl teda jen pouze poslední třetinu a nic moc.(nejsem ten pesim)
OdpovědětVymazatTo ale neznamená,že jim absolutně nedržím palce,ale můj osobní názor na nedělní duel se nezměnil :-((( .
Ale pokud bude zajímavý kurs,sázím každopádně na naše bratia !!!
A propó,Patrikůůůůůůůůů,ať prohrajůůůůůůůůůůůů!
S pozdravem J.B.
P.S.Vzhledem k tomu,že postupujou všichni,tak postup máme jistej :-))).
A my jsme to včera pěkně oslavili v hospodě! Pili jsme jedno malý hnusný za druhým a Ozíci si myslí, že Jardáááá je česky Cheers :-))
OdpovědětVymazatTak uvidíme, u nás teda bude pondělí ráno 6 hodin, takže ani nevím, jestli to stihneme celé sledovat, ale každopádně - já našim 100% věřím!
Ahoj Péťo, zdraví tě Martina z Valdeku :-)
OdpovědětVymazatMám pro vás tip, kde by se dal sledovat hokej: http://zoh.ct24.cz/live.asp - na olympijských stránkách ČT vysílají on-line přenosy některých sportů. Nevím jestli to rozchodíte, ale za pokus to stojí :-)
Mějte se tam fajn a zase sem někdy napište - ráda si počtu :-)
ahoj Martina
Ahoj Martino, díky moc za tip, ale bohužel funguje pouze na území české republiky, nikoliv tady :-(((
OdpovědětVymazatTakže zase zasedám k počítači a budu jenom číst - na olympijském kanálu v Ozi tv běží skeleton, Ozíci tam mají asi čtyři zástupce, takže nedají ani slibované skoky... to je život!!!!
měj se pěkně, a psát určitě budeme dál...
...skeleton jsem sledoval průběžně taky,moc mi bylo líto domácí Hollingsworthové,která měla teoreticky tutově placku a věřím,že z nervozity to takhle zbabrala.
OdpovědětVymazatA těm Vašim Ozíkům to taky moc nešlo,jen jsem si při sledování ne ně vzpomněl,že to určitě u Vás dávaj jako hlavní menu.
Hokej nebudu komentovat,byl bych zase PESI,
ale výhra je výhra a to je SUPER.
A propó, HOP,HOP,HOP.
S pozdravem J.B.
P.S. Je možné,že zase napadl sníh ???? :-(((.
Sníh jo? No to je hrozný... ale tady je taky kosa, jenom asi dvacetsedm stupňů, a každej den teď leje - asi je období dešťů nebo co???
OdpovědětVymazatKoukej v pondělí pořádně fandit Jimmie, my samozřejmě budeme sledovat na internetu, ale není to tedy úplně ono :-(((
...vy v pondělí,já už v neděli.
OdpovědětVymazatČtyři kurs na plichtu,snad stihnu ještě vsadit! :-)
Ale fandit budu jako ďábel !!!
Co to,že už píšeš pořád jen sama ???
Je spolubydlící ještě mezi živými ???
S pozdravem J.B.
P.S: Vy období dešťů,my zas sněžné :-(((
njn... to je teda nechutný, jestli sázíš na plichtu!!!
OdpovědětVymazatJo, žije, akorát nemá čas, to víš....
tak dneska - zítra, a VYHRAJEME...