čtvrtek 18. února 2010

Jardáááá

Tak naštěstí zítra můžu do školy! Dneska jsem udělala takovej rozruch kolem hokeje, že spolužačka Suzanne si myslela, že snad odlétám do Vancouveru... škoda, že jsem to neudělala - oběhly jsme totiž s Reg všechny místní hospody a představte si, NIKDE NEDÁVALI HOKEJ... prej jakože je to moc drahý! Zato sailing a kricket vysílali všude! Zase jsme tedy skončily před notebooky a sledovaly online přenos - děkujeme moc do Čech těm, kteří ho píší... Hlavně, že jsme je dali. Hurááá!!!!!!! Tak jenom tak dál, kluci!!!!

8 komentářů:

  1. ...musím konstatovat,že jsem viděl teda jen pouze poslední třetinu a nic moc.(nejsem ten pesim)

    To ale neznamená,že jim absolutně nedržím palce,ale můj osobní názor na nedělní duel se nezměnil :-((( .
    Ale pokud bude zajímavý kurs,sázím každopádně na naše bratia !!!

    A propó,Patrikůůůůůůůůů,ať prohrajůůůůůůůůůůůů!

    S pozdravem J.B.

    P.S.Vzhledem k tomu,že postupujou všichni,tak postup máme jistej :-))).

    OdpovědětVymazat
  2. A my jsme to včera pěkně oslavili v hospodě! Pili jsme jedno malý hnusný za druhým a Ozíci si myslí, že Jardáááá je česky Cheers :-))
    Tak uvidíme, u nás teda bude pondělí ráno 6 hodin, takže ani nevím, jestli to stihneme celé sledovat, ale každopádně - já našim 100% věřím!

    OdpovědětVymazat
  3. Ahoj Péťo, zdraví tě Martina z Valdeku :-)
    Mám pro vás tip, kde by se dal sledovat hokej: http://zoh.ct24.cz/live.asp - na olympijských stránkách ČT vysílají on-line přenosy některých sportů. Nevím jestli to rozchodíte, ale za pokus to stojí :-)
    Mějte se tam fajn a zase sem někdy napište - ráda si počtu :-)
    ahoj Martina

    OdpovědětVymazat
  4. Ahoj Martino, díky moc za tip, ale bohužel funguje pouze na území české republiky, nikoliv tady :-(((
    Takže zase zasedám k počítači a budu jenom číst - na olympijském kanálu v Ozi tv běží skeleton, Ozíci tam mají asi čtyři zástupce, takže nedají ani slibované skoky... to je život!!!!
    měj se pěkně, a psát určitě budeme dál...

    OdpovědětVymazat
  5. ...skeleton jsem sledoval průběžně taky,moc mi bylo líto domácí Hollingsworthové,která měla teoreticky tutově placku a věřím,že z nervozity to takhle zbabrala.
    A těm Vašim Ozíkům to taky moc nešlo,jen jsem si při sledování ne ně vzpomněl,že to určitě u Vás dávaj jako hlavní menu.
    Hokej nebudu komentovat,byl bych zase PESI,
    ale výhra je výhra a to je SUPER.
    A propó, HOP,HOP,HOP.

    S pozdravem J.B.

    P.S. Je možné,že zase napadl sníh ???? :-(((.

    OdpovědětVymazat
  6. Sníh jo? No to je hrozný... ale tady je taky kosa, jenom asi dvacetsedm stupňů, a každej den teď leje - asi je období dešťů nebo co???
    Koukej v pondělí pořádně fandit Jimmie, my samozřejmě budeme sledovat na internetu, ale není to tedy úplně ono :-(((

    OdpovědětVymazat
  7. ...vy v pondělí,já už v neděli.
    Čtyři kurs na plichtu,snad stihnu ještě vsadit! :-)
    Ale fandit budu jako ďábel !!!

    Co to,že už píšeš pořád jen sama ???
    Je spolubydlící ještě mezi živými ???

    S pozdravem J.B.

    P.S: Vy období dešťů,my zas sněžné :-(((

    OdpovědětVymazat
  8. njn... to je teda nechutný, jestli sázíš na plichtu!!!
    Jo, žije, akorát nemá čas, to víš....
    tak dneska - zítra, a VYHRAJEME...

    OdpovědětVymazat