v té naší škole se vám dějou věci!!! Minulý týden jsme s Reginou psaly naše první MOCK testy - vyhledejte ve slovníku a nepruďte co to znamená - Jimmie a Ivo. Takže čtvrtek byl opravdu hardcore - škola začala o hodinu dřív a hned to jelo - psaní - hodina a dvacet minut, téma - neformální dopis a esej - docela mi to dalo zabrat, protože učitelé mají problém po mě číst - takže si hezky napíšu koncept psacím písmem a pak to přepisuju tiskacím... Po psaní následovalo čtení - já vím, že to vypadá, jako bychom chodily do první třídy, ale není to tak - čtení je několik částí a musíte buď určit správnou odpověď na otázku z několika absolutně stejných možností, které se liší jenom spojkami anebo doplnit větu vytrženou z kontextu - taky nic moc. Po pauze bylo něco málo gramatiky a náš zkušební den uzavřel listening - to už jsem byla tak unavená, že jsem vůbec neměla šajn, co poslouchám...
U příležitosti prvních testů jsme koupily čtyři lahve zlevněného šampáňa značky Eaglehawk a vydaly se připravit národní jídlo na páteční internacionální den - zvolily jsme bramboráky. Největší díl práce odvedla jako vždy Regina a naše další česká spolužačka Sandra - já jsem se spíše držela láhve, potřebovala jsem se nutně odreagovat = vypláchnout mozek, a to se mi opravdu povedlo - skončila jsem oblečená v postelí a usnula - naštěstí bez nějakých dalších dopadů...kromě totálně vymytého kebule.
V pátek ráno nás čekala poslední část testů - speaking - Regina nastoupila jako první, takže to měla hned za sebou, já jsem se pěkně pomučila skoro do deseti hodin, a samozřejmě jsem měla totální black-out, takže jsem pomalu ani neřekla, jak se jmenuju.
V pátek ráno nás čekala poslední část testů - speaking - Regina nastoupila jako první, takže to měla hned za sebou, já jsem se pěkně pomučila skoro do deseti hodin, a samozřejmě jsem měla totální black-out, takže jsem pomalu ani neřekla, jak se jmenuju.
Poslední páteční školní hodinu jsme všichni vybalili naše národní jídla a měli jsme takový malý raut - já jsem teda skoro nic nejedla, protože kombinace šampáňo - nevyspání - stres - zkouška se podepsala na mém těle tak, že jsem neměla chuť, ale vypadalo to moc pěkně a naše bramboráky zmizely jako první. Dokonce se mě i jeden spolužák ptal na recept, takže předpokládám, že chutnaly... Vždyť se s nima Regina a Sandra tak nadřely...
Na závěr ještě společná fotečka s českou vlajkou (Franto, ještě jednou moc díky za poslání, jak vidíš, propagujeme...) za zpěvu písně "Jsi Čech, Čech, Čech a tak si toho važ..." a hurá na pifko... A to byl poslední fakáč tohoto týdne - představte si, normálně nás vykopli z hotelu - že nemáme ID - teda, my s Reginou ne, ale Jarouš - sice řekl, že jsem jeho matka a do hospody se v doprovodu dospělé osoby (nad 25 let) dostanete, ale chlastat nesmíte - takže mu utrhli půlku piva od úst a pěkně jsme padali.. Regina teda ještě Jardovi vyspíkovala prachy za pivo zpátky, ale stejně - to vám řeknu, to teda byl vypráskanej tejden :( doufám, že příští bude lepší!
Jimmie, výjimečně se teda netěším na vaše komentáře a načtenou brzy, P.
Jimmie, výjimečně se teda netěším na vaše komentáře a načtenou brzy, P.
Milé Skoromladice,
OdpovědětVymazattak Vám mám trochu neblahý pocit,jako kdyby jste schválně vyexpandovaly tajuplné téma OMACK TESTY v úmyslu upoutat mou pozornost a zároveň tudíž zapomenout přeptat se na první cenu v Qyzu,když jste jí nezveřejnily !!!
Cha,cha,cha,na to jsem Vám ale neskočil a propó,cože je tedy ta první cena ?????
S pozdravem Jimmie
P.S. Jinak Vám pomalu přestávám závidět ty Vaše cítky nad nulou,jelikož dnes v rádiu hlásili,že do pátku má místy napadnout až 40 cm sněhu,což jindy by snad už za takovým extrémem(když připočtu stávající stav)člověk musel absolvovat expedici někam až na konec světa. A o to vy bohužel nadobro přijdete :-(
Milý Jimíčku, koukám, že nečteš pořádně komentáře!! Reg tě vyhlásila jako vítěze, i když jsi neodpověděl na druhou otázku! Stejně je to jedno, protože my nevíme, co to bylo...
OdpovědětVymazatTakže, drahý - chce to více pozornosti při četbě :)
Co se týká počasí, tak nastalo období dešťů, dnes jsme kvůli dešti neodešly do školy - opravdu se nedá vyjít na ulici a začínám mít obavy, že za chvíli začne voda téct do našeho obýváku. Vlhkost dnes ráno přesáhla 80%, teplota je nízká - trapných 24,6°Celsia, takže opravdu nic moc!
...nevím,kdo jak čte komentáře,jelikož na druhou otázku jsem odpověděl,ale hlavně si myslím,že mezi vyhlášením vítěze a první cenou je jakýsi hmotný rozdíl :--)))))))))) .
OdpovědětVymazatDeště Vám závidím,to by se krááááááááááásně usínalo :-) .
OdpovědětVymazatJimiie, ty asi vážně nečteš, tento kvíz byl o vyhlášení vítěze, a ne o předání ceny. O ceně jsem nikde nic v zadání nečetla. :-)
OdpovědětVymazatMimochodem, i proto jsem ti to první místo tak ráda přenechala. kukačka I.
Ahojky všem, z nedostatku času jen pár glos :-): Jimmie, nebuď materialista :-), vyhrál jsi a to ti chlape nikdo, nikdy nevezme :-).Jsi první :-).
OdpovědětVymazatDnes jedeme do Brisbane :-), školním autobusem :-).
Peťa v příspěvku trošku přehání, je sice pravda, že u prvních dvou lahví šampaňského asistovala častěji než já a Sandra, ale to samé se dá říct i o připravě bramboráků :-), takže Peťo :-)- nedojímej :-).
Je to hrůza nešly jsme do školy, protože pršelo, už se uplně vidím, jak tohle hlásím doma ještě jako dítko školou povinné :-), no fakt se i trošku stydím, ale kdybyste to viděli, ty provazy co se na nás spouštěly z oblohy, od té doby, co jsme prohlásily, že už tu trávu (co máme na zahrádce) nenecháme posekat, prší skoro každý den, a tráva roste před očima :-). Regina
...taky jsem žil v domnění,že už to hrablo nevezmu do ruky a ono pořád sněží jak v Kocourkově !!!
OdpovědětVymazatI když představa,jak pozoruji trávu(krásně zelenkavou) růst v době vlády téhle bílé sibérie je opravdu
deprimující :-((( .
S poz J.B.
P.S.To už jsem zůstal sám jako pravidelný čtenář ???
Tak to těm přihlášeným lidičkám moc dlouho ta euforie a podpora nevydržela :-((( .
Teď trochu plácáš, Jimiie, na mě jsi zapoměl.Kukačka I.
OdpovědětVymazatMámo ať nám neděláš ostudu, příště se alespoň učeš...
OdpovědětVymazat...neplácám,nezapomněl,Ty jsi už inventář,ale kde jsou TI všichni přihlášení?????
OdpovědětVymazatJá osobně bych byl hluboce zklamán :-((( .
Ale Pitrísek dnes absolutně zabodoval,až mě srdečně rozesmál. Klobouk dolů !!!!!!
no Pitris nebuď detailista ta fotka je tam kvůli vlajce :-), já se česala, ale než jsem došla do školy tak jsem totálně promokla a tohle je výsledek, no co naděláš :-) Regina
OdpovědětVymazatQÝZ,QÝZ,QÝZ
OdpovědětVymazatNo,jestli ještě pořád u Vás milé Skoromladice prší a trápíte se nudou,
dám Vám i já jeden Qýz na tento víkend,abych i tak trochu vyplnil tu okurkovou sezónu.
Co má společného Tommy Lewis a Jimmie Blacksmith ?????
Pokud uhodnete a budete mít zájem,pokusím se Vám odpovědět na jednu ze tří položených otázek.
S pozdravem Váš čtenář Jimmie :-)
Pekelně lehká otázka. Tommy Lewis hraje Jimmiho Blacksmitha.
OdpovědětVymazatJe to tak Jimmie??
Petra
..jj,to jsem přesně věděl,že budu poslouchat,jak to bylo lehký.
OdpovědětVymazatŽe já blbec nedal podle původní verze jen příjmení :-(((((( !!!!!!!
Hned mi to bylo jasný,co jsem si to poté zadal do Googlu a samo se mi to přímo vnutilo,ale to už bylo pozdě !!!
Tak to ber jako qýz ze Čtyřlístku,co mi kukačka ještě neposlala(hamoun).
S pozdravem Jimmie !!!
Jimmie, nic si z toho nedělej. Já navíc používám Google.com.au a TL je Ozík, takže bych to stejně našla...
OdpovědětVymazatTakže se těším na svou odměnu, slibovanou odpověď na jednu ze tří otázek :
1. Jimmie, kolik ti je let a odkud jsi?
2. Jimmie, kolik ti je let a odkud jsi?
3. Jimmie, kolik ti je let a odkud jsi?
Protože jsem byla rychlá, tak jsem si dovolila otázku rozšířit na dvojotázku, vzhledem k tomu, že je to tvůj první kvíz, tak rules nejsou ještě úplně přesně stanovená, doufám, že mi to projde a TĚŠÍM SE na odpověď.
Pa, Petra
Tak s začínám říkat, jestli už tady nejsem navíc??? - Nebo co že byste si zřídili SB? Co s váma ten Valentýn neudělal.
OdpovědětVymazatÚplně nejradši mám,když se anonym nepodepíše,ale tipnul bych to na sklerotickou Kukačku.
OdpovědětVymazatA na zkratku SB mě napadá dost věcí,nešlo by to prosím upřesnit ???
Dvojotázky neberu,ale pokusím se odpovědět šalamounsky.
- Momentálně z Prahy a potomek mi už dávno běhá po světě,ale důchod ještě nepobírám.
S pozdravem JB
Zkus hádat. Kukačka I.
OdpovědětVymazathehe, taky nevím co je SB.. so busy??
OdpovědětVymazatJimmie, tak to jsem prohádala, já tipla, že jsi Moravák - nevím proč, ale myslela jsem si to a ty jsi soused! Já jsem z Vinohrad...takže po návratu se určitě potkáme :-)
Ivo, všichni ostatní jsme tě samozřejmě poznali..
Seš vedle, máš ještě jeden pokus a pokud ti nevyjde, za trest zůstaneš u ozzíků dalších 5 let.I.
OdpovědětVymazat... tož děvčico,sem nevéděl,že maš aj svoj vihohrad !!!..,akú sortu ????
OdpovědětVymazatInako jsem psal momentálně,ne mentálně :-((( .
J.B.
Jimmie - takže jsi z Moravy?
OdpovědětVymazatIvo - surová blondýna, sprostá bruneta, solidní byznys, soukromá babeta, syrová brambora, stupidní balada, skoro bordel.....
Jůůůůůů, ty jsi toho vymyslela a přitom je to tak skromné. SB byl návrh soukromého blogu, když už jste si na toho Valentýna s Jimiim tak notovali. :( I.
OdpovědětVymazatP.S. Ale některé návrhy jsou dost dobrý!!