Tak nám to kluci nevyšlo.. ještě, že máme tu Martinu! A taky Martina - Koukala.. mého oblíbeného sportovce.. Pročítám program a dávám teda šanci ještě Záhrobské a Bauerovi, možná někdo v tom paralelním slalomu, ale to je taky taková sázka do loterie.. Ozíci nám dneska vyhráli další zlatou, takže tu jsme viděly už asi tak stomilionkrát, ale hecli se, a ukázali dokonce Martiny závod - to bylo asi poprvé, co tady byl Čech na obrazovce - myslím jako v průběhu olympiády. A pěkně o ní mluvili, takže jsem jim to zlato dneska docela přála. Hodně se tu taky probíral Jardáááá a Ovečkin, ale to už je stejně minulost, kluci jedou domů. Tolik jsem jim věřila a fandila.. Zdá se mi, že vy se doma flákáte a nefandíte pořádně! Tak se koukejte hecnout, ať ještě toho Bauera dotlačíme ke zlatu!!!
P.
Cože???,to už kluci jedou domů???,já jsem myslel,že zůstávaj,vždyť 12.března začínají Paralympijské hry a věřím,že svým předvedeným výkonem by si zasloužili nominaci !!!
OdpovědětVymazat(Fakt je,že teda Jardáááá jako jeden z mála makal).
A proč zbytečně psát o hecování a šanci Bauera,když jasně PŘEDEM prohlásil,že má na zlato???,čili je to tutovka!
Hlavně aby nedopadl jak rusáci,kteří PŘEDEM prohlásili,že stříbro je pro ně neúspěch :-(((.
Ale Martina,to je jiná třída,skromná a fenomenální,a před ní smekám !!!!!!!!!
Tak sportu zdar J.B.
...tak jsem se teda neflákal a fandil,ale je vidět,že chvástání o zlatu jen nestačí ! :-( !
OdpovědětVymazat!!!!! MLČETI ZLATO !!!!!!
Žijete a píšete ještě vůbec někdo a nebo už tu proběhl Den trifidů a já to ještě nepostřehl ???
OdpovědětVymazat...pane božééééééééé,už jsou tu,Trifidi jedni zas....,nikdo se neozval,je to tu!!!!!!!!!
OdpovědětVymazatKončím,už jdou po měééééééééééééééééééé,pomóóóóóóóóóóóóóć ...
Ahoj Jimiie, ten hokej je vážně nějak sebral. Nikde nikdo, abych se tu pomalu bála. :D I.
OdpovědětVymazatahoooj, copak hokej, ten jsem nějak rozdejchala, ale ten Bauer - já vstávala v půl čtvrtý ráno, ladila televizi na notebooku, poslouchala to dvě hodiny jako rádio, protože obraz nefungoval a nic... fakt smůla - moc jsem mu to přála!!!
OdpovědětVymazatTak snad příště - za čtyři roky??? V Soči? Akorát si musím naplánovat nějakou civilizovanou zemi, kde OG budou dávat v TV...