Vy provokatérky, tady je ošklivá obleva, takže klasicky vánoce na blátě, možná tak na klouzačce, až ta voda večer přimrzne. Díky moc za přání, užijte si to hlavně Vy, jsou to Vaše první vánoce mimo domov, tak moc nesmutněte, a berte všechno z té lepší stránky a do nového roku Vám oběma přeji ať najdete JOB SNŮ a ať vyjdou všechny Vaše tužby. Ahojky I. P.S. Pozdrav a pohodové vánoce i šťasné vykročení do roku 2010 přeji i všem přispěvovatelům a přispěvovatelkám.
Ahoooj, já nechci provokovat, ale teď je půlnoc a pořád je tu dvacetsedm stupňů - chci tím jenom říct, že vůbec nemáme vánoční náladu - to se prostě v tom vedru nedá! díky za přání...... P. PS - a nevím, jak to tedy stihneš za necelých dvanáct hodin být na naší párty, myslím, že už jste s Jimmiem a Gábi měli být dávno na cestě - bramborový salát je již hotov a chladíme spoustu chlastu, tak hurry up....
Promiňte,že nedorazím,ale měl jsem obavy,že Gábi s Ivou by mě s radostí a slastí ubičovaly během pár kilometrů a to už poté bych si nemohl radostně se všemi Vámi korespondovat !!!
Ježiš, tak to je teda pěkně vypráskanej Ježíšek - odkud si to Jimmie stáhnul? Ty ses dal na sumo? Já myslela, že jsi spíše duše psavá, romantická.. tak to je pro mě velké zklamání
...teda,to už je mi divné,nikdo ani čárku po takovou dobu. Přestante se už tláskat tím cukrovím a koukat na tu bednu a poťěšte mě svým příspěvkem.
Jinak co se týká mé osoby,tak pomalu již začínám znova přemýšlet o tom kole a biči,jelikož jsem nabral tolik kil,že jedině blahodárně by mi to prospělo.
Jo,Réga s Peťkou,ty se maj,ty to vyplavou a ješte k tomu přidaj trochu bronzu. Ale co mi chudáci v takovéhle kose ???????
Milý Jimmie, my jsme tady totiž děsně busy... takže nemáme čas ani ty zážitky zapisovat na blog - takže jenom stručná reklama - co vás čeká - česko švýcarská párty na Štědrý den - velmi povedené :-)) dále je v přípravě obrazová reportáž Ozi zvířena - klokani, pandy, krokodýl a jiné... ale nevím, jestli to všechno letos stihneme, možná až příští rok!
PS - vlhkost vzduchu dnes 81%, teplota slabych trapnych 28 stupnu
Milá Petro, děkujeme za krásný pohled od protinožců, zdravíme Tě a přejeme šťastné vykročení ke světlým zítřkům roku 2010. Marta, Petr a Ondra PS:Pošli mi prosím svou mailovou adresu, nějak jsem ji zašantročila
Ahojky všem, moc děkujeme za přáníčka, všechny Vás moc zdravíme a brzy se polepšíme a něco napíšeme :-). Také Vám přeji zdraví, štěstí a vše nejlepší do nového roku 2010. Ahoj Iveto :-) to mám radost, že jsi mi tu nechala vzkaz, díky tobě taky krásný nový rok...no s řečí je to napováženou :-) budu si to tu muset prodloužit, zatím mám pocit, že je to horší a horší, ale uvidíme za další tři měsíce...tak zatím ahoj Regina
Vy provokatérky, tady je ošklivá obleva, takže klasicky vánoce na blátě, možná tak na klouzačce, až ta voda večer přimrzne.
OdpovědětVymazatDíky moc za přání, užijte si to hlavně Vy, jsou to Vaše první vánoce mimo domov, tak moc nesmutněte, a berte všechno z té lepší stránky a do nového roku Vám oběma přeji ať najdete JOB SNŮ a ať vyjdou všechny Vaše tužby. Ahojky I.
P.S. Pozdrav a pohodové vánoce i šťasné vykročení do roku 2010 přeji i všem přispěvovatelům a přispěvovatelkám.
Ahoooj, já nechci provokovat, ale teď je půlnoc a pořád je tu dvacetsedm stupňů - chci tím jenom říct, že vůbec nemáme vánoční náladu - to se prostě v tom vedru nedá!
OdpovědětVymazatdíky za přání...... P.
PS - a nevím, jak to tedy stihneš za necelých dvanáct hodin být na naší párty, myslím, že už jste s Jimmiem a Gábi měli být dávno na cestě - bramborový salát je již hotov a chladíme spoustu chlastu, tak hurry up....
MERRY CHRISTMAS !!!!!!!!
OdpovědětVymazatMilé Skoromladice,přeji Vám Štastné a Veselé,pořádně zapařte,ať tam všichni viděj,s kýmže to maj tu čest !!!!!!
Jak Vám,tak i spolupisálkům přeji příjemné prožití Vánoc !!!!
Váš Jimmie !!!
Promiňte,že nedorazím,ale měl jsem obavy,že Gábi s Ivou by mě s radostí a slastí ubičovaly během pár kilometrů a to už poté bych si nemohl radostně se všemi Vámi korespondovat !!!
OdpovědětVymazatJako Vánoční nadílku máte ode mne kýženou a netrpělivě očekávanou momenktku v tangách.
OdpovědětVymazatMůžete si jí toužebně prohlížet při pojídání Vašeho určitě výborného bramborového salátu :-)
MERRY CHRISTMAS !!!!!
Jimmie, to se ta fotka v tom teple vypařila nebo co??????????? I.
OdpovědětVymazatSorry, už jsem ji našla. Nóóó, móóóc hezkýýý. I.
OdpovědětVymazatJežiš, tak to je teda pěkně vypráskanej Ježíšek - odkud si to Jimmie stáhnul? Ty ses dal na sumo?
OdpovědětVymazatJá myslela, že jsi spíše duše psavá, romantická.. tak to je pro mě velké zklamání
Tak člověk pošle autentickou momentku na požádání a ještě se za to dožije zklamání
OdpovědětVymazat:-((((.
Jinak kráááááááááááásnýýýý ŠTĚDRÝ DEN
Není to paradox ?,...já pomalu vstávám a Vy už jste po večeři :-) .
Jimmie jsi mazák! Plníš sliby - to je fajn :-)
OdpovědětVymazatVšem ještě jednou krásný Vánoce - užívejte klidu a mějte se pohádkově:-)
Gábina
...teda,to už je mi divné,nikdo ani čárku po takovou dobu.
OdpovědětVymazatPřestante se už tláskat tím cukrovím a koukat na tu bednu a poťěšte mě svým příspěvkem.
Jinak co se týká mé osoby,tak pomalu již začínám znova přemýšlet o tom kole a biči,jelikož jsem nabral tolik kil,že jedině blahodárně by mi to prospělo.
Jo,Réga s Peťkou,ty se maj,ty to vyplavou a ješte k tomu přidaj trochu bronzu.
Ale co mi chudáci v takovéhle kose ???????
S pozdravem Jimmie
P.S: Pardon za tu velkou hrubku ,to už si mi tlačí sádlo na mozek.
OdpovědětVymazatMilý Jimmie, my jsme tady totiž děsně busy... takže nemáme čas ani ty zážitky zapisovat na blog - takže jenom stručná reklama - co vás čeká - česko švýcarská párty na Štědrý den - velmi povedené :-)) dále je v přípravě obrazová reportáž Ozi zvířena - klokani, pandy, krokodýl a jiné... ale nevím, jestli to všechno letos stihneme, možná až příští rok!
OdpovědětVymazatPS - vlhkost vzduchu dnes 81%, teplota slabych trapnych 28 stupnu
Milá Regino,
OdpovědětVymazatpřeji Ti krásný Nový rok v daleké zemi,
hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.Doufám, že se Ti daří dobře. A jak jsi zvládla řeč?
Iveta (Štěpánková)
Milá Petro, děkujeme za krásný pohled od protinožců, zdravíme Tě a přejeme šťastné vykročení ke světlým zítřkům roku 2010.
OdpovědětVymazatMarta, Petr a Ondra
PS:Pošli mi prosím svou mailovou adresu, nějak jsem ji zašantročila
Krásný a šťastný nový rok všem. I.
OdpovědětVymazatNový rok je za dveřmi,
OdpovědětVymazatpohár sektu pozvedni.
Ať je v něm víc lepších dnů,
více štěstí, splněných snů,
pohody a lásky,
téměř žádné vrásky.
Vše nej do roku 2010 přeje Váš Jimmie.
P.S.Milá Petro,měla jsi pravdu,těch příspěvků jste poté letos už moc doopravdy nestihly.
Doporučuji méně kaliti,více psáti. Nezapomeňte dnes,že klokani tolik toho pití nesnesou !!!!!
Ahojky všem, moc děkujeme za přáníčka, všechny Vás moc zdravíme a brzy se polepšíme a něco napíšeme :-).
OdpovědětVymazatTaké Vám přeji zdraví, štěstí a vše nejlepší do nového roku 2010.
Ahoj Iveto :-) to mám radost, že jsi mi tu nechala vzkaz, díky tobě taky krásný nový rok...no s řečí je to napováženou :-) budu si to tu muset prodloužit, zatím mám pocit, že je to horší a horší, ale uvidíme za další tři měsíce...tak zatím ahoj Regina