středa 23. prosince 2009

Veselé vánice

Milé čtenářky a milí čtenáři,
děkujeme vám za vaši přízeň, přání a komentáře a přejeme vám veselé vánice!
Regina a Petra




PS : Dnes průměrná teplota nepřekročila 28 stupňů -  a to nám před dvěma dny začalo léto - neuvěřitelné ;)

18 komentářů:

  1. Vy provokatérky, tady je ošklivá obleva, takže klasicky vánoce na blátě, možná tak na klouzačce, až ta voda večer přimrzne.
    Díky moc za přání, užijte si to hlavně Vy, jsou to Vaše první vánoce mimo domov, tak moc nesmutněte, a berte všechno z té lepší stránky a do nového roku Vám oběma přeji ať najdete JOB SNŮ a ať vyjdou všechny Vaše tužby. Ahojky I.
    P.S. Pozdrav a pohodové vánoce i šťasné vykročení do roku 2010 přeji i všem přispěvovatelům a přispěvovatelkám.

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoooj, já nechci provokovat, ale teď je půlnoc a pořád je tu dvacetsedm stupňů - chci tím jenom říct, že vůbec nemáme vánoční náladu - to se prostě v tom vedru nedá!
    díky za přání...... P.
    PS - a nevím, jak to tedy stihneš za necelých dvanáct hodin být na naší párty, myslím, že už jste s Jimmiem a Gábi měli být dávno na cestě - bramborový salát je již hotov a chladíme spoustu chlastu, tak hurry up....

    OdpovědětVymazat
  3. MERRY CHRISTMAS !!!!!!!!

    Milé Skoromladice,přeji Vám Štastné a Veselé,pořádně zapařte,ať tam všichni viděj,s kýmže to maj tu čest !!!!!!

    Jak Vám,tak i spolupisálkům přeji příjemné prožití Vánoc !!!!

    Váš Jimmie !!!

    OdpovědětVymazat
  4. Promiňte,že nedorazím,ale měl jsem obavy,že Gábi s Ivou by mě s radostí a slastí ubičovaly během pár kilometrů a to už poté bych si nemohl radostně se všemi Vámi korespondovat !!!

    OdpovědětVymazat
  5. Jako Vánoční nadílku máte ode mne kýženou a netrpělivě očekávanou momenktku v tangách.

    Můžete si jí toužebně prohlížet při pojídání Vašeho určitě výborného bramborového salátu :-)

    MERRY CHRISTMAS !!!!!

    OdpovědětVymazat
  6. Jimmie, to se ta fotka v tom teple vypařila nebo co??????????? I.

    OdpovědětVymazat
  7. Sorry, už jsem ji našla. Nóóó, móóóc hezkýýý. I.

    OdpovědětVymazat
  8. Ježiš, tak to je teda pěkně vypráskanej Ježíšek - odkud si to Jimmie stáhnul? Ty ses dal na sumo?
    Já myslela, že jsi spíše duše psavá, romantická.. tak to je pro mě velké zklamání

    OdpovědětVymazat
  9. Tak člověk pošle autentickou momentku na požádání a ještě se za to dožije zklamání
    :-((((.

    Jinak kráááááááááááásnýýýý ŠTĚDRÝ DEN

    Není to paradox ?,...já pomalu vstávám a Vy už jste po večeři :-) .

    OdpovědětVymazat
  10. Jimmie jsi mazák! Plníš sliby - to je fajn :-)

    Všem ještě jednou krásný Vánoce - užívejte klidu a mějte se pohádkově:-)
    Gábina

    OdpovědětVymazat
  11. ...teda,to už je mi divné,nikdo ani čárku po takovou dobu.
    Přestante se už tláskat tím cukrovím a koukat na tu bednu a poťěšte mě svým příspěvkem.

    Jinak co se týká mé osoby,tak pomalu již začínám znova přemýšlet o tom kole a biči,jelikož jsem nabral tolik kil,že jedině blahodárně by mi to prospělo.

    Jo,Réga s Peťkou,ty se maj,ty to vyplavou a ješte k tomu přidaj trochu bronzu.
    Ale co mi chudáci v takovéhle kose ???????

    S pozdravem Jimmie

    OdpovědětVymazat
  12. P.S: Pardon za tu velkou hrubku ,to už si mi tlačí sádlo na mozek.

    OdpovědětVymazat
  13. Milý Jimmie, my jsme tady totiž děsně busy... takže nemáme čas ani ty zážitky zapisovat na blog - takže jenom stručná reklama - co vás čeká - česko švýcarská párty na Štědrý den - velmi povedené :-)) dále je v přípravě obrazová reportáž Ozi zvířena - klokani, pandy, krokodýl a jiné... ale nevím, jestli to všechno letos stihneme, možná až příští rok!

    PS - vlhkost vzduchu dnes 81%, teplota slabych trapnych 28 stupnu

    OdpovědětVymazat
  14. Milá Regino,
    přeji Ti krásný Nový rok v daleké zemi,
    hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.Doufám, že se Ti daří dobře. A jak jsi zvládla řeč?

    Iveta (Štěpánková)

    OdpovědětVymazat
  15. Milá Petro, děkujeme za krásný pohled od protinožců, zdravíme Tě a přejeme šťastné vykročení ke světlým zítřkům roku 2010.
    Marta, Petr a Ondra
    PS:Pošli mi prosím svou mailovou adresu, nějak jsem ji zašantročila

    OdpovědětVymazat
  16. Krásný a šťastný nový rok všem. I.

    OdpovědětVymazat
  17. Nový rok je za dveřmi,
    pohár sektu pozvedni.
    Ať je v něm víc lepších dnů,
    více štěstí, splněných snů,
    pohody a lásky,
    téměř žádné vrásky.

    Vše nej do roku 2010 přeje Váš Jimmie.

    P.S.Milá Petro,měla jsi pravdu,těch příspěvků jste poté letos už moc doopravdy nestihly.

    Doporučuji méně kaliti,více psáti. Nezapomeňte dnes,že klokani tolik toho pití nesnesou !!!!!

    OdpovědětVymazat
  18. Ahojky všem, moc děkujeme za přáníčka, všechny Vás moc zdravíme a brzy se polepšíme a něco napíšeme :-).
    Také Vám přeji zdraví, štěstí a vše nejlepší do nového roku 2010.
    Ahoj Iveto :-) to mám radost, že jsi mi tu nechala vzkaz, díky tobě taky krásný nový rok...no s řečí je to napováženou :-) budu si to tu muset prodloužit, zatím mám pocit, že je to horší a horší, ale uvidíme za další tři měsíce...tak zatím ahoj Regina

    OdpovědětVymazat