úterý 1. března 2011

Asi nastal čas...

..se vrátit domů, jsem si tak pomyslela v sobotu, když jsme s Reginou vyrazily na nákupy do Richmondu. Nákupní centrum Garden City totiž v sobě ukrývá Ikeu a Kmart, naše dva oblíbené obchody. Ale místo obhlížení butiků a hadříků jsme se obě svorně zastavily u shopu s vysavači a začaly si sdělovat, kterýžeto typ vysavačů mají naši klienti... Když jsem si to uvědomila, co vlastně děláme, musela jsem se smát. Pak jsem ještě zašla do oddělení s čistícími prostředky, abych okoukla novinky a poté jsem jásala nad sadou různobarevných houbiček na mytí hrnců. Jsem deformovaná svou prací??? Rozhodně ano. Stala se ze mě profesionální uklízečka s dokonalým přehledem v oblasti vysavačů, mopů, čistících prostředků a různých houbiček a hadříků na uklízení. Čistící prostředky ovládám obvzvláště v kategorii eko-friendly, protože moji klienti v tom dost jedou, jsou dost zelení :-))) Jenom tak marně přemítám, k čemu mi tyto znalosti doma budou? Že bych opět po letech změnila obor? Ježiš jenom to ne, uklízení mám fakt až nad hlavu, totálně over .... těším se domů, že zase pro změnu bude někdo uklízet mě!
|Jinak tady moc novinek nemáme, dnes pravděpodobně začal podzim, ale léto letos opravdu nebylo. Je tu strašná kosa, odložila jsem žabky a vytáhla ponožky, plné boty a mikinu. Ach jo. Ani jsem se nevykoupala v moři! To je prostě nanic... Naše spolubydlící Pamela v neděli odletěla na dva týdny na dovolenou do Thajska, tak ta si snad tepla užije i za nás, i když psala, že tam zatím taky prší a moc teplo není. Tak snad se jí to počasí zlepší :-)
A to jsou asi tak všechny novinky tady u nás v Melbourne. A co vy, jak se vám daří? Už se připravujete na jaro? To vám fakt závidím!
Tak zatím a brzy načtenou, Petra

Žádné komentáře:

Okomentovat