Tak nám nastal listopad... těšila jsem se, že už bude teplo a ono teda pořád nic moc, Regina stále chodí v kozačkách a já zase ve svetru a v kabátě. Teplo bylo akorát v pátek, kdy jsme vyrazily na večírek do čtvrti South Yarra. Večírek teda nic moc, ale jídlo bylo dobré, tak jsme si to chvilku užily, pokoukaly na místní krasavce a krasavice a vydaly se do kasína, jako ostatně vždy.... Tam aspoň hraje živá muzika.. Teda řeknu vám, že Victoria je fakt slabá na živou muziku, to v Queenslandu to bylo něco jinýho... Tak se hrálo skoro každej den a skoro všude. Tady je to bída.. nebo jsme prostě ještě nenašly ty správné podniky.. Celou sobotu a neděli pršelo, takže na balkóně máme zase bazén, ve kterém nám plavou vajgly, no fakt nechutný.. Snažila jsem se to dneska uklidit, ale když zase začalo pršet, tak jsem to vzdala.
S listopadem teda nepřišlo slibované teplo, ale zato přišel Melbourne Cup. A to je teda něco! Je to dokonce státní svátek, takže dneska bylo volno, nešlo se do školy a nepracovalo se. A Australáci nedělali nic jinýho než čuměli od rána na televizi nebo byli na závodišti a sázeli na koně jak šílený... Jsou to fakt děsný gambleři. Vždycky jsem si chtěla zahrát ruletu a Black Jacka v opravdovým kasínu a o prachy, ale když to tady vidím, tak mě přešla chuť. A to jsem se vždycky bála, že budu závislá na hře. Tak teda nebudu, aspoň v Austrálii určitě ne. Jinak tady moc novinek nemáme, pořád chodíme do práce a do školy anebo děláme doma nějaký assessementy do školy, takže nic moc zábava.
A co je u vás novýho? Zdá se mi, že jste na nás úplně zapomněli, a to nejsme pryč ještě ani rok! Byly jsme přece dva měsíce doma... Tak napište něco.... těším se na zprávy z domova a brzy zase napsanou. Petra
nojo, lidi zapominaj rychle, to je znama zprava :)
OdpovědětVymazattak aspon tam budete mit leto a ne zimu jako tady :)
uz topime... a toma rozvazi pizzy na zelandu :)
hehe, tak to bych se rychle měla vrátit zpátky, co? No nevím jestli tady někdy bude teplo, touhle dobou loni bylo na GC VEDRO a tady pořád prší nebo fouká vichr nebo je prostě jenom hnusná zima. Jenom pěkně topte, ať mi tam nezmrznete! Hm, tak Toma se rozjel... napiš mu, ať se staví u nás v Melbourne, tady je to moc pěkný! A popřej za mě Ifce k narozkám - a příště mi dej vědět včas .-)
OdpovědětVymazat