Doufám, že si ještě matně vzpomínáte, že jsem několik let vegetarián. Proč to píšu? Protože je pro mě těžké psát blog s názvem Hot Dog, ale zároveň se s vámi chci podělit o několik posledních zážitků z Brissy. Jako každý pátek jsme si oblékly montérky (= rozuměj boty na podpatku, výstřih, hard make-up a úsměv blbky) a vyrazily jsme do práce (= rozuměj do hospody). První štace byla hotel Porto, kde na nás čekal starý známý (= rozuměj mladší než my, ale známe ho dlouho) Bruce@Willis. Po několika pivech jsme se všichni přesunuli do irského baru v Elizabeth Street na live music (=rozuměj klobouček vřískálek - neuvěřitelný týpek, který si myslí, že umí zpívat - bohužel si to myslí jenom on) a začali jsme kalit jugy.... Jediný volný stůl byl těsně u tanečního parketu a seděla u něj Carry (= rozuměj ozi blond žena, našeho věku a sama...) Vzhledem k tomu, že okamžitě našla zalíbení v Brucovi, dovolila si nám přisednout. Večer se začal ubírat zajímavým směrem - Carry nespouštěla oči z Bruce a kladla mi záludné otázky typu - odkud jsi, jak se jmenuješ - což bylo v pohodě, s Jane Doe si vždy vystačím, ale následně přiostřila - začala se vyptávat, jestli Reg je partnerka Bruce. Bruce trochu ztvrdnul, ale já jsem velmi pohotová - sdělila jsem jí, že samozřejmě je a já taky. Bohužel to Carry neodradilo - na můj dotaz - který napíšu anglicky, abyste si to vychutnali jako já - Do you like him? Carry okamžitě odvětila yessssss. V tom okamžiku Brucovi vyhládlo - aby taky ne, po 15 pivech. Jelikož je zvyklý s námi komunikovat velmi jednoduše (protože naše angličtina není ještě perfektní), začal mi naznačovat ústy a rukou Hot Dog - jakože má hlad.. v tu chvíli přiskotačila Regina a on se zoufalým hladovým výrazem v očích na ní začal dělat to samé - bohužel přitvrdil - začal zběsile pokyvovat hlavou a imaginární hot dog si cpal do otevřených slintajících úst - z čehož já měla záchvat smíchu už tam a ozi žena Carry absolutně nechápala co se děje a měla oči přes polovinu hlavy, protože to vypadalo, že vyžaduje orální sex po nás obou... a naše reakce? Klidná. Ještě vydrž, Bruci! Poté jsme dopily svá piva a odvedly Bruce do Casina, kde prodávají hot dogy... Dodneška se tomu strašně smějeme, stačí jenom říct hot dog a je hotovo... Nicméně to ještě není konec. Večer nabral další směr v Casinu, a byl to směr nové otázky - Máš přítele? Já standardně odpovídám ne, a ty? Regina : ano, 5 ! a doplňující otázka je "a nechceš šestýho?" Potom jsme na kuřáckém balkóně potkaly typy, které známe z jiné hospody a večer pokračoval výukou angličtiny a kupodivu i češtiny! To je taková novinka v Brisbane - narozdíl od Gold Coast neustále týpci požadují, abych jim něco řekla česky. Nikdy nevím, co mám říct...? Tenhle večer byl jiný, protože jsem zrovna odpoledne nacvičovala nové nadávky v angličtině a potřebovala jsem opravit výslovnost a hlavně správně určit, kdy jakou můžu používat. Zajímavé bylo, že týpek se děsně smál a děkoval mi za nové anglické nadávky, které prý neznal - ale věnoval mi asi pět nových dalších slov, které jsem po dvou hodinách zcela správně používala - vypisovat vám je tady nebudu, jsou fakt hrozný.... Já ho naučila jenom klasiku... a každou chvíli ke mě přiskočil nějaký chlap a ptal se mě na překlad - a já překládala jako zběsilá - oni pak přikráčeli k Regině a citovali jí ty české věty, takže to byla fakt zábava - uvádím příklady : a nice ass - krásná prdel, this guy is a gay - ten chlap je buzna, is he a cowboy? - je to kovboj? did you find a farmer? - už jsi našla farmáře? No prostě zábava. Skončily jsme v pět ráno, kdy nás vyhodili i z kasína, které se normálně nezavírá, neměly jsme zase žádný prachy a žádný cigára, tak jsme šly domů spát. Mluvila jsem asi tak šest hodin v kuse anglicky, ale bohužel samá "swear words", tak nevím, jestli mi to k něčemu bude. Regina zase poslouchala češtinu s australským přízvukem, ale taky se docela dobře bavila.
Tenhle týden nás čeká poslední pátek v Brissy - zaplaťpánbůh!!!! Doufám, že Casino otevře bar, který byl minulý týden zavřený! A v sobotu jedeme na Gold Coast, rozloučit se s oceánem a našimi hospodami a taky si zajdeme na Q1 - abychom ještě přivezly nějaké pěkné fotky! Držte nám palce, ať naše játra těch zbylých šest dní vydrží! Rána jsou tady čím dál náročnější, tuhle se mi dokonce klepaly ruce - obávám se, že jsem alkoholik. Ale jak už jsem psala, tahle země není pro střízlivý!!!! Zato je přívětivá ke starým, trochu opotřebovaným ženám. Ale to až ústně.
Mějte se jak si zasloužíte!
Brzy naviděnou...... Petra a Regina
PS - my víme, že se tomu smějeme jenom my 2, ale to je úděl vypravěče....
Já se opravdu nesmál!
OdpovědětVymazatAle Péťo! Nebuď tak úzkoprsý!!!! :)
OdpovědětVymazatJá ležím pod stolem :-))) I.
OdpovědětVymazat