cesta do Austrálie a zpět
Ahoj Péťo, D Ě K U J U !!!...těším seeeeeeeeeee :)))))
jo díky tobě taky Šťastný a veselý
ach jo Pedrosi, už nehul...
:))))))))) A.
Ahoj Péťo, D Ě K U J U !!!
OdpovědětVymazat...těším seeeeeeeeeee :)))))
jo díky tobě taky Šťastný a veselý
OdpovědětVymazatach jo Pedrosi, už nehul...
OdpovědětVymazat:))))))))) A.
OdpovědětVymazat