zbývá do odletu domů!!! Ano, je to tak. Na 4.8. máme letenky Brisbane - Soul - Praha, a ačkoliv pro mě to bylo velmi těžké a ještě minulý týden jsem nevěděla, co vlastně udělám, tak teď už je to jistota! Jedeme domů! Na prázdniny! A opravdu se na vás všechny strašněěěěěě těším! Loni 5.8. jsem napsala první článeček na blog a hle, kruh se uzavřel a 5.8. večer budeme v Praze!!!
Poslední dny tady jsou opravdu hektické, takže jsem ani nic nepsala - neměla bych vám doma co vyprávět - ale máme spoustu zážitků - po farmářské katastrofě, štěnicích a zánětu zvukovodu jsme se vydaly cestovat po Queenslandu, takže se těšte na krásné fotky z Whitsundays, Airlie Beach, Mackay a hlavně Cairns - to je asi nejhezčí místo v Queenslandu. Taky jsme viděly Velký bariérový útes - pod vodou i ze vzduchu a krokodýlí farmu a potkaly jsme zase spoustu zajímavých lidí. Ale to si všechno teď necháváme na ústní vyprávění, i když možná vám jako návnadu věnuju jednu fotku z vrtulníku - jo, budu hodná holka!
Skoro rok jsme strávily v Queenslandu, což je Sunshine State a taky Smart State (to cituju z SPZ aut :) a myslím, že už nám nemá co dát. Příští víkend se chystáme na Gold Coast - rozloučit se, podívat se ještě na oceán a pláže, které nám tady v Brissy chybí a pak už hurá domů!
Přátelé, nachystejte si játra, uši, hlavy a srdce - jedeme domů a všechny vás chceme vidět a všechno vám chceme říct - teda, úplně všechno asi ne, připravíme nějakou cenzurovanou verzi, ale i ta bude stát za to!
Takže tentokrát ne brzy načtenou, ale brzy NAVIDĚNOU.
Vaše Petra
Krásný
OdpovědětVymazatjupíííííííííííí andul:))))
OdpovědětVymazattak už se nemužem dočkat, teda Pedros podle jeho strohého komentáře asi gruntuje a vaří a peče.Jinak já jsem játra připravila a statečně trénuju každej den.Tak pa a šťastnej let.
OdpovědětVymazatKamila
ha, tak to jsem ráda!!! Nevím, jestli Pedros uklízí a vaří - nejsem si úplně jistá, ale Reg se tomu každopádně zasmála! My už se taky nemůžem dočkat - už jsme prodaly skoro všechno, co jsme měly - postele, lednici, pračku, sedačku, peřiny, dvd, nádobí a máme jenom televizi - v který nic nedávaj... Já mám asi absťák, protože Reg mi zakázala otevřít flašku, prý ji veze domů... takže se určitě je na co těšit..
OdpovědětVymazat