V úterý ještě před koncem roku jsme měly zaplacený výlet lodí, ráno jsme se výjimečně probudily do pěkného lijáku, za deset minut jedenáct jsme stály na nástupišti u kanálu a z oblohy se nás spouštěly provazy vody :-) (Nejspíš ten den nastalo období dešťů, neboť od té doby leje skoro denně :-). Voda vypadala odpudivě, nepojedeme řekly jsme si a přebukovaly výlet na sobotu 2. ledna. Včera jsme tedy opět nakráčely s tím, že jedeme, ať je jak je, jelikož loďka je krytá a případný déšť nám neublíží. :-). Bárka přijela skoro plná a průvodkyně nám s omluvou oznámila, že musíme na střechu, jelikož do kajuty už se nevejdeme. Bylo polozataženo, takže jsme to uvítaly s tím, že budeme mít lepší výhled a nebudeme se muset mačkat s důchodci v podpalubí. :-).
Pro pobavení pár ilustrací :-).
"Tak nasedat"
"A jedeme - vpravo vidíte Q1 - budova podle které poznáte Surfers Paradise ze všech míst, má 77 pater a je to zároveň vyhlídková věž.
"Po obou stranách kanálu jsou postavené krásné domy, většinou s parkovištěm pro..."
"jachtičky a nebo také..."
"helikoptérky :-)"
..a zde jedna kuriozitka, předpokládám, že do Evropy tato zpráva ještě nedorazila, takže budete první, ...s politováním :-)Vám musím oznámit, že Santa Claus nevydržel letošní vánoční nápor a oběsil se na stožáru u svého letního sídla v Paradise Wathers. (viz červená tečka uprostřed obrázku).
Super,super,Skoromladice
OdpovědětVymazatmohu jen konstatovat,že obsahově mi to tak trochu přišlo jako už celovečerní dokumentární film,tedy DOBRÝ celovečerní dokumentární film.
Klobouk dolů !!!
A jsem poctěn,že jako první Vám mohu vyseknout poklonu za tak nádherné počteníčko.
A že jsem si to musel přecísti hnedle dvakráte,abych to vše s přehledem vstřebal a vychutnal.
S pozdravem Jimmie
P.S. Ale jsem pevně přesvědčen,že náš "babinec" se určitě vyjádří ještě ve větších superlativech :- ))) .
OdpovědětVymazatHele Jimmie, seš baba nebo chlap? Jak čtu tvoje příspěvky, tak v tom začínám mít trochu guláš. I.
OdpovědětVymazatJimmie promiň, ožralá sice už nejsem, ale číst mi dnes asi nešlo. Ale dodatečně jsem Tvá písmenka přelouskala a už jsem si to ve své blond hřívě urovnala. I.
OdpovědětVymazat