Minule jsem Vás slíbila, že dopovím co se dělo po zbytek večera, po zbabělém úprku R-blbíka. Jak už jsem napsala, cca 3 minuty po té zavolal další adept, že přijde s kamarádem.....Byly jsme totálně vyplesklé z toho, že nás blbík bez rozloučení a udání důvodu opustil, takže když se na zahrádku přihrnuli dva chlapíci, z nichž jeden velmi vzdáleně připomínal fotku z profilu "beachboye", který měl dorazit se svým společníkem, znejistěly jsme. Chlapíci si stoupli k zábradlí zády k nám a bavili se mezi sebou nám nesrozumitelným nářečím :-). "To jsou Peťo určitě oni, ale když nás viděli, tak se k nám radši nehlásí" tvrdila jsem, "co budeme dělat, zdrhneme, nebo se necháme totálně potupit od dalších? "Ještě chvíli vydržíme, přeci tady nenechám plného Hogardena", no ale vypadají strašně, tak radši zdrhneme ne?"takhle nějak probíhal náš rozhovor. "A co když to nejsou oni?Víš co já půjdu na záchod a prozvoním číslo, ze kterého volali, ty hlídej a jestli se jeden z nich hne, tak zdrhej." Provedla jsem domluvenou akci s mobilem, vrátím se zpátky a Peťa hlásí: "Nic nezvonilo, třeba si radši vypnul zvuky" :-)). No prostě Jedličkárna na vycházkách a v tom jsem zahlédla hrozně vysokého chlapa, jak s úsměvem nakukuje na naši terásku, než jsem to stačila Petě nahlásit, přihrnuli se k nám jak velká voda dva Aussici, představili se jako Steve a Stephen. A už to jelo, opravdu jsme se nasmáli, celý večer nás hostili a bavili , takže se nám nálada vcelku spravila, hlavně po té, co Petra převedla řeč na sport, oba byli totiž šílenci do fotbalu, Steve ještě ve svém věku hraje a Stephen je trenér nějakého místního klubu. Oba byli nadšeni z Petřiných znalostí ze světa sportu, ale maximálně je fascinovala její záliba v Hogardenu, ani jeden z nich v životě neviděl nikoho zvládnout víc než jeden, což byla pro Peťu úplná brnkačka. Asi bychom tam stáli dodnes a oni by do Petry s hrozným nadšením lili další a další pivo, ale naštěstí po půlnoci Hogarden došel (podotýkám, že ho na celém Gold Coast pije jenom Petra), tak jí ještě ukecali a musela vypít jednu Victorii, na oslavu vítěztví :-) a jako poctu Australskému pivu, když jsme se pak o tom spolu bavily, říkala, že to byl ten nejtěžší úkol, ale zvládla to. Během večera uzavřela se Stephenem sázku o šest beden piva, že naši vyhrají finále Davis Cupu....tak se kluci prosím Vás snažte, nebo přijdem na buben. P.S. Přiložené foto Steve, Stephen nemá profil :-).

Tak to je trochu jiná třída než Robík-blbík. To vypadá dost dobře. A jestli miluje shopping? Tak to už nemá žádnou chybu. Pa I.
OdpovědětVymazatTo aby se vážně kluci snažili, aby ten fošák z fotky prohrál :)
OdpovědětVymazatM
http://deniksport.blesk.cz/clanek/tenis-davis-cup/84547/5-duvodu-proc-cesi-vyhraji-finale-davis-cupu.html
OdpovědětVymazatI.
mam dotaz - kdy bude dalsi znalostní kvíz o ceny - resp. jdu do toho, pokud výhrou bude letenka pro Steveho do Prg :-)
OdpovědětVymazatmám za sebou krušnou noc. Nejdříve mi Regina řekla, že jsem jako její švagr - nutila jsem jí odejít z hospody, abych se od jedné hodiny ranní mohla dívat na DC. Pak jsem si zaplatila DC na internetu, ale bohužel jsem připojená přes modem, takže v těch nejnapínavějších chvílích se mi pravidelně zastavil obraz nebo jsem měla černou obrazovku. Pak Tomáš dostal kanára... ve čtyři ráno mi přenos přestal fungovat úplně, šla jsem spát. Ráno jsem si přečetla, že Radek Š. prohrál. Jsem smutná, unavená, zklamaná... samozřejmě že věřím dál, ale bude to fakt těžký...
OdpovědětVymazatmusím jen Petry komentář uvést na pravou míru, ještě než jsme vůbec do nějaké hospody šly, mě Petra nutila, abych jí odpověděla v kolik půjdeme domů, na to jsem ji nazvala Edou(mým švagrem :-)), naštěstí všude byli schoolies, tak mě ani nemusela tahat domů násilím, šla jsem dobrovolně :-)
OdpovědětVymazat...je mi moc líto,že došlo na má slova,jen detail byl v tom,že Berďan začínal s Nadalem a ne s Ferrerem a tudíž nemohl uhrát ten jediný bod.
OdpovědětVymazatAle aspoň Stephenovi naroste český pupek :-))).
Ale Petro,nevěš hlavu,už účast ve finále byla čest !!!