cesta do Austrálie a zpět
No nekecej, fakt klokani.I.
Jo tak tak bych se chtela taky mit - valet se na slunicku ..... Bohuzel u nas prsi, je tma jako skoro vecer.....(9.00 rano) a vsichni blazni kvuli vanocum..... Tak diky za prani a mejte se....
Tak krásnou pláž jsem opravdu nečekal !!!!Kde maj prkna???
Ahoj holky, trochu se zpožděním, ale moc díky za klokany - nádhera. Čeká mě teď 12 dní dovolené, tak to zkusím jako oni :-) Pa pa Dana
To jsou velký myši ?
Ne, to je naše zahrada :-)
No nekecej, fakt klokani.I.
OdpovědětVymazatJo tak tak bych se chtela taky mit - valet se na slunicku ..... Bohuzel u nas prsi, je tma jako skoro vecer.....(9.00 rano) a vsichni blazni kvuli vanocum..... Tak diky za prani a mejte se....
OdpovědětVymazatTak krásnou pláž jsem opravdu nečekal !!!!
OdpovědětVymazatKde maj prkna???
Ahoj holky, trochu se zpožděním, ale moc díky za klokany - nádhera. Čeká mě teď 12 dní dovolené, tak to zkusím jako oni :-) Pa pa Dana
OdpovědětVymazatTo jsou velký myši ?
OdpovědětVymazatNe, to je naše zahrada :-)
OdpovědětVymazat