pátek 11. prosince 2009

Danám k svátku

Naše milé Dany, přejeme vám všechno nejlepší k svátku a posíláme malý obrazový dárek.
Petra a Regina

6 komentářů:

  1. No nekecej, fakt klokani.I.

    OdpovědětVymazat
  2. Jo tak tak bych se chtela taky mit - valet se na slunicku ..... Bohuzel u nas prsi, je tma jako skoro vecer.....(9.00 rano) a vsichni blazni kvuli vanocum..... Tak diky za prani a mejte se....

    OdpovědětVymazat
  3. Tak krásnou pláž jsem opravdu nečekal !!!!
    Kde maj prkna???

    OdpovědětVymazat
  4. Ahoj holky, trochu se zpožděním, ale moc díky za klokany - nádhera. Čeká mě teď 12 dní dovolené, tak to zkusím jako oni :-) Pa pa Dana

    OdpovědětVymazat