pondělí 6. června 2011

Jak se zije uklizeckam na vesnici

Tak tu mame zase pondeli, den, ktery mam uplne nejmin rada ze vsech. Odjakziva. Nesnasim ho snad, i kdyz mam dovolenou, je to proste des a hruza. Nejdriv se teda omlouvam za to, ze pisu bez diakritiky, ale skoncili jsme dneska drive ve skole a tak sedim v knihovne a mela jsem zrovna stesti na volny pocitac, rozhodla jsem se tedy volneho casu vyuzit k napsani blogu. Ostatne, neni kam moc jit, venku je zima jako v psinci a do prace jdu az za hodinu, takze nejlip je v knihovne, je tu teplo, svetlo a pomerne klidek, az na toho typa, ktery sedi naproti pres stul a usnul asi pred patnacti minutami a desne chrape. Ani nevypada moc jako socka, ale asi mu to tady nejak nesedlo.
Tak co u nas - zitra koncime dalsi kousek skoly, doufam, ze uspesne zvladneme posledni test a tim padem ziskame certifikat Business cislo tri. Dneska jsme musely zase prezentovat, nastesti jsme prisly brzy rano, takze to nebylo tak moc hrozny jako minule, bylo jenom par lidi ve tride. Celou nedeli jsme ovsem stravily pripravou absolutne sileneho assigmentu, no to jsou vam takovy kecy, ze ani zvracet se mi z toho nechce, tak je to hrozny...
Nas domecek je fajn, jsme v nem zatim treti vikend, ten prvni jsme se stehovaly, druhy jsme vybalovaly veci a ted jsme si ho jako trochu uzivaly... zatim se nam nepodarilo najit spolubydlici/ho, takze jsme samy dve. Uz jsme se taky trochu zorientovaly v mistni doprave, rano je nejlepsi pesky na vlak do Carnegie, vecer to zase casteji jezdi do Glen Huntly.
Minuly tyden jsme obhledly nakupni zony v Carnegie a tenhle vikend v Glen Huntly, rozhodne teda vede Carnegie, protoze tam je zivo, velka trznice ovoce-zelenina a spousta otevrenych kramku. V Huntly je mrtvo. Taky uz jsme se zapsaly do mistni knihovny, tak jsem napujcovala spoustu Kingu, akorat bych teda potrebovala vice casu na cteni, nejradeji bych nejaky ten den/tyden vypustila a pobyla doma, v domecku a teploucku a koukala na filmy nebo cetla knihy.. misto toho musim porad makat.. Ale pristi tyden se nam trochu uvolni, protoze nebude skola, ctrnact dni prazdniny, jupiiii....
Jeste jsem taky "povysila" v praci, predstavte si, v patek mi jeden muj klient dal padesat dolaru, kdyz mu o vikendu nakrmim kocky.. haha, takhle snadno vydelany penize jsem teda jeste nemela, chtelo se mi hrozne smat, protoze ja bych mu je nakrmila zadara, ale on mi dal pado prej na tramvaj, haha, zaplatil mi tramvaj na ctrnact dni :)
Jinak celkem nic moc dalsiho noveho tady neni, lokalni Cechacci vsichni odjeli do Cech na dovolenou nebo zpatky, takze klidek a zadne prepadove navstevy.
A co u vas novyho, jak uzivate nastupujiciho leta? Jaky bylo jehne? Kam se chystate na prazdniny? Kolik novych potomku bylo pocato?
Moc se tesim na vase zpravy a komentare a opatrujte se.
Petra

1 komentář:

  1. No ahojky,tak gratuluji k získání certifikátu č.3 ( což jste určitě zmákly levou zadní) a jen malá otázečka :u jakého pořadového čísla certifikátu chcete skončit a v kterém roce či dekádě?????

    S pozdravem Vám dlouho nepíšící Jimmie

    P.S. Jak pokračuje mezinárodní vztah Regina a Polák ???

    OdpovědětVymazat