jsem vážně trapná! Pokaždé si slibuju, že budu psát alespoň dvakrát do měsíce, a jak tak koukám, zase mi to asi nevyjde! Je toho prostě tolik, že nestíhám (jo, dojímám..). Takže, co tady u nás novýho.. Předně, je tady strašná kosa! Už se skoro nedá existovat a teď navíc začalo pravidelně každý den pršet. Obě spíme skoro ve všem oblečení, co tady máme, včera se mi Regina chlubila, že poprvé v životě spala v kapuci. No, já mám na spaní dvoje ponožky, pyžamo, dvě trička, noční košili a župan. Stejně je mi kosa. V našem bytečku je jeden malý přímotop, který se vypíná zhruba po třech minutách. Pořád mám zmrzlé nohy. Venku leje. Ale zase je čtvrtek večer, tudíž vyhlídka na poslední den práce a víkend před námi! A v pondělí je zase akce v česko-slovenské hospodě, no nevím, jak se budou Slováci tvářit po tom výprasku v hokeji, ale tady se ty vztahy tak moc nehrotí, konec konců cz i sk lidi jsou tu fakt dost divný... ale velký pivo bude stát bůra, a to je fakt fér, navíc to bude budvar, tak se už nemůžu dočkat! Taky jsem absolvovala royal wedding party, a byla fajn - lidi přišli oblečení jako členové královské rodiny, můj klient byl za Dodiho.. sranda.. všude rozvěšené fotky v životní velikosti Kate a prince a taky Diany, spousta vlaječek, pilo se Pim´s, Gin a Tonic a pravé šampaňské - taky jsem dostala!!! Jídla byla hromada, makala jsem na něm tři hodiny, vyráběla jsem takové lžičky na kterých bylo thajské kuře s mátovým dipem, potom takové mističky nevím s čím, kachna, sushi, krevety, párty pie.. no hrůza! 6 lidí mi řeklo o byznys kartu - mysleli si, že jsem to jídlo vařila, haha... a všichni mě děsně chválili. V neděli jsem tam šla ještě uklidit po mejdanu, takže jsem vydělala fakt dobrý peníze a ještě to byla zábava. Další novinka - stěhujeme se! Daly jsme výpověď z našeho bytu a rozhodly se přestěhovat na vesnici, chceme mít dům. Takže jsme dvě soboty věnovaly obcházení nemovitostí, viděly jsme zase pěkný hrůzy, ale i pár pěkných kousků. Jeden dům jsme se pokusily získat, ale zamítli nám žádost, nicméně další, který jsme viděly teď v sobotu, jsme dnes dostaly!!! Musely jsme tedy absolvovat pohovor s majitelkou nemovitosti, ale líbily jsme se jí, takže jsme to vyhrály! V užším výběru jsme byly my dvě a ještě někdo další, myslíme si, že to byly tři mladé Australanky, které jsme viděly minulý týden na prohlídce. A jestlipak víte, proč jsme to vyhrály? Ne, nebudu dělat soutěžní otázku, prostě vám to napíšu - naše přednosti jsou, že jsme staré, inteligentní a že jsme uklízečky. Majitelka si myslí, že budeme nemovitost udržovat čistou a v pořádku. Haha, kdyby tak někdy viděla náš byt.. zvláště teď.. Už jsme tu samy dvě, Pamela nám odjela do Vietnamu, protože jí dneska končí víza a musí si podat žádost o nová odjinud než z Autrálie. Navíc chudák ještě jela nadvakrát, protože neměla víza do Vietnamu, takže jí vrátili z letiště. Ale teď už je na místě určení a v teple, holka šťastná, my tady mrzneme! A prodáváme (opět se ziskem) náš nábytek, a nakupujeme nový, potřebujeme taky koupit pračku, takže zase je co dělat! Naše nová adresa od příštího týdne je Carnegie! Ale o našem novém domečku vám napíšu zase až příště...po stěhování.
Mějte se krásně - žijte blaze a fanděte i za mě. Jarda je Bůh.
Brzy načtenou, Petra
Žádné komentáře:
Okomentovat