neděle 20. února 2011

Happy Valentines Day hun :)

tak to byla textovka, která přistála v mém mobilu 14.2. tohoto roku. A já stará cynička jsem se jenom smála... Nikdy jsem moc nejela v těchto tradicích zamilovaných, toť ostatně má image drsné ženy ani nepovoluje. Tak jsem přemýšlela, jestli jsem vůbec na Valentýna někdy něco dostala? A vzpomněla si na naše dámské oslavy anti-Valentýna... haha, vypisovat je tady nebudu, najděte podrobnosti na blogu mé sestry Hanky, která o nich napsala moc hezký článek :)
Jenom jsem teda pro jistotu progůglovala net, jestli se nepletu, ale opravdu ne, je to o komerci... A tady v Austrálii teda ve Valentýnovi jedou, fakt.. Naproti našim oknům je stánek s květinami, který je otevřený snad dvacetčtyři hodin denně včetně víkendu, ale co se dělo na Valentýna, to jsme tady ještě neměly... Navezli ohromné zásoby květin, zejména lilií - ozíci děsně jedou v liliích, nechápu vůbec proč, je tolik hezčích květin na světě, a chlapi, chlapci a muži nakupovali květiny svým drahým ženám nebo mužům, to se tady seshora nedalo tak úplně určit, jako šílenííííí.. Taky jsem viděla stánek, ve kterém byly balíky s ohromnými srdci z čokolády, a ze sametu a já nevím z čeho ještě - no prostě kýčovitá hrůza! A u všech mých klientů samozřejmě vázy s květinami a přáníčka a dárečky, skoro jako na vánoce. Fakt běs...
A jak jste vy slavili? Byla nějaká anti-oslava nebo je tradice definitivně zrušena? Byly nějaké květinky, večeře a dárečky? 
Těším se na vaše komentáře a názory ... Petra

1 komentář: