Včera to byl přesně rok co jsme odletěly z Prahy a zítra je to přesně rok, co budeme v Melbourne. Taková dvě malá výročí.
Když jsem včera přišla domů, tak za dveřmi na mě čekal balíček, plný úžasných věcí, Hani díky... byly v něm například Fidorky, Studentská pečeť, Kofila, Margot, Banánky v čokoládě... wow... ale taky Respekt, cédéčko Navarrový a další jiný báječný věci.. Tak to bylo takové hezké připomenutí toho, jak jsi mě před rokem vezla na letiště. Ještě jednou dík.
Zítřejší roční výročí oslavíme po Melbournsku - jdeme na footy! Strašně se těším, protože je to už SKORO finále, takže předpokládám, že MCG bude vyprodaná a zažijeme stotisícihlavý dav fanoušků. A taky zejtra hraje můj tým, Sydney Swans. No já vím, že jsem ještě nikdy nebyla v Sydney, ale když jsem tyhle chlápky viděla poprvý hrát, tak to byla láska na první pohled... Takže bydlím rok v Melbourne, které má devět footy týmů, ale fandím týmu ze Sydney - ta má v tuto chvíli tým jenom jeden. A pevně věřím, že to letos vyhrajeme! Určitě vám napíšu, jaký to bylo!
Dneska jenom krátce, je už pozdě a musím jít spát, abych byla na zítřek čerstvá... haha... takže jenom ještě malá poznámka pro Éčko - já jsem sice napsala, že přijedem v březnu, ale možná sis nevšiml, že jsem nenapsala rok :-)
Tak pa, lidi, brzy zase načtenou!
Petra
Ahoj Peťo, zdravíme s Milanem z Čech (ze zapadlého Kostelce), vzpomínali jsme na tebe s Mílou, jak se ti daří a zda jsi již v Čechách a někde v poště jsem vyšmejdila odkaz od Andulky s blogem, tak jsem schválně otevřela ak koukám, že se ti v Austrálii zřejmě zalíbilo na tolik, že jsi svůj pobyt prodloužila :-)(ani se nedivím). Podle tvých komentářů, jsi asi spokojená a máš velmi nabytý program. Doufám, že do Čech také někdy zavítáš. Pokud by byla nějáká "uvítací akce", rádi Tě uvidíme. Měj se zatím krásně a ať se Ti tam daří!!! Zdraví Milan a Andrea
OdpovědětVymazatNo uteklo to, strašně, přijde mi to jak včera, když jsme seděly na posledním kafi v Práglu. Doufám, že až se tu ukážeš, že mi nezapomeneš dát vědět a to kafčo (aspoň) zopakujeme. K. už mi odjela, Florida je prý úžasná. Holky mějte se suprově, I.
OdpovědětVymazatTak tu máme zítra další výročí, měsíc, co nikde nic, copak je s váma????
OdpovědětVymazatV březnu 2030?
OdpovědětVymazat