nebojte se, dneska to nebude o krtečkovi... Minulý týden jsem si vzpomněla na "audio-porno", které za socíku namluvil Kaiser, pravděpodobně i s Lábusem, ale to už si nepamatuju, pamatuju si z toho jenom větu - Sundávám si kalhotky, pod nima mám druhé kalhotky... Pamatujete si to někdo? Vím, že to byla děsně ilegální nahrávka, která se předávala na kazetách, spíš se jenom zapůjčovala k poslechu.. Tak takhle nějak jsem si připadala minulý týden, když jsem dostala 27 kusů fungl nových krásných kalhotek, vesměs značky HOT. Nikdy jsem si moc na prádlo neujížděla, jsem takovej ten pohodlnej typ, ale teď jsem zjistila, že to teda má něco do sebe! Vlastním několik opravdu ukázkových modelů, mám chuť je nosit přes džíny navrch :) A má rána jsou rázem veselejší, když si vybírám, který z HOT modelů si obléknu, v podstatě jsem se stala otrokem kalhotek. A dneska mi Regina přinesla další kousek do sbírky, jsou tak úžasný, že vám je snad budu muset vyfotit :¨)
Tak co u nás novýho - předně teda zima, ale jako že fakt kosa tady je... hnus.. včera celou noc lilo, vypadalo to, že už nikdy pršet nepřestane!
Taky vám ty víkendy utíkají tak strašně rychle? Já se vždycky tak strašně těším na víkend, odpočítávám kolik úklidů zbejvá do šábesu, a pak se jenom otočím a zase je pondělí ráno a musím jít makat... Tuto sobotu jsme poprvé navštívily Národní dům Čechů a Slováků v Melbourne neboli ve zkratce Sokol. V Sokole totiž byla akce, polská diskotéka, tak uznejte, to jsme si nemohly nechat ujít. Dorazily jsme tam kolem desáté večer, drze prošly zadním vchodem, takže ušetřily za vstupné a seděly jsme u čestného stolu - správcové Sokola Markéty. No a to asi bylo tak všechno. Trochu jsme popily, tancovat ani zpívat se nedalo, protože DJ hrál pořád dokola tu stejnou hudbu duc-duc... občas proložil polskou písní.. Ale Poláci hezky držej při sobě, umějí si to užít a evidentně se všichni dobře bavili.. My jsme dorazily domů kolem třetí, takže neděle byla ztracenej den, alespoň pro mě, protože red bull a vodka mě málem zabily... Nějak jsem přestala snášet alkohol, vůbec nevím, co s tím budu dělat, až se vrátím domů.
Už netrpělivě očekáváme příští týden, máme koupené letenky, zabukovaný hotel a Míša z Gold Coastu volá každý den, svatba je za rohem a hlavně výlet!!!! Nemůžu se dočkat tepla a pláží a slunce a moře.. jenom doufám, že tam nebude taková kosa jako tady!
To je teda pro dnešek všechno, mějte se všichni krásně, jsem ráda, že po dobu mé nepřítomnosti se pěkně množíte, takže až se vrátím budu si moct založit tu soukromou školku a naplním jí jenom dětma mejch přátel...
Těším se na vaše komentáře a brzy načtenou!
Petra
Hele to je z dneška z 10 hodiny a 10 minut... Co mama už dlouho nepsala?
OdpovědětVymazatNo to se mi to povedlo haha
OdpovědětVymazatHele mama je v pohode, nosi dalsi a dalsi kalhotky... asi si jich privezu celej muj tricetikilovej kufr...
Ja ti Pedrosi napomenu, aby ti napsala..ale neboj zije a ma se dobre..
No ono by stačilo si je vyprat...
OdpovědětVymazatNěkdo se těší na komentáře a brzkou načtenou,já jsem se pro změnu těšil na ty avizované fotky v kalhotkách(nejlépe do toho zapojit celou třídu,teda studentky) a ono pořád nic.
OdpovědětVymazatKdepak,asi všude platí : SLIBY - CHYBY
No a měsíc nic.................. :(
OdpovědětVymazat